Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most fontosabb a nőknek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fontosabb a nőknek az hogy egy férfi legyen férfi?

Figyelt kérdés

Egy férfi sokszor elfogadja ha egy nő férfiak, pl focizik vagy túl domináns, határozott vagy nem tud főzni stb.

De egy nőnek alap hogy egy férfi férfias legyen.


2019. dec. 2. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok nönek bejön a papucs styl szoval nem.


Nalam nem ott kezdödik a ffi ha az a nö csicskàja, de erdekes az ilyeneknek van inkabb hosszu tavu kapcsolata.

2019. dec. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Evolúciós oka van. Az őskorban egy nőnek élet-halál kérdése volt, hogy magabiztos férfit találjon, hiszen annak védelme nélkül felfalták volna a vadállatok. Egy gyenge férfival nem tudtak volna mit kezdeni, elszalad a veszély elől.


A világ azóta változott, mert nem kergetnek a vadállatok minket, és a nők is meg tudják magukat védni, de ez a beidegződés megmaradt.

2019. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem attól nőies valaki mert határozatlan és tud főzni.
2019. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint nem csak a nő volt akkor veszélyben, hanem a gyereke is. Magabiztos férfi nélkül abban a korszakban felnevelni sem tudta volna.
2019. dec. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

A határozottság nekem nem férfias vagy nőies, hanem felnőtt viselkedés.

Ahogy egy férfi se lesz nőies attól, hogy főzni tud, egy nő se lesz férfias, ha focizik.

Te még mindig úgy gondolkodsz, mint egy óvodás. A néniknek hosszú haja van, és tud főzni, a bácsiknak rövid haja van, és tud focizni.

Arról pedig halvány segédfogalmad nincs, hogy nekem mitől lesz egy férfi férfias, és vonzó.

2019. dec. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%
Ember, kit érdekel az evolúció? 2019, ne gyere itt a kőkorszaki szokásokkal. Lehet te még abban az időben ragadtál, de ma már a tények beszélnek.
2019. dec. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem jön be a papucs style, tévedés. Én voltam papucs férfi egy kapcsolatban, ameddig szeretett a nő, de 2 év után mikor az múlik, és rendesen lát, hogy papucs vagy, ki fog dobni.
2019. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6


A tudomány szerint az emberi agy semmit sem változott. Ma is ugyanolyan őskori agy van a fejünkben mint annak idején, ugyanis az evolúciónak nem volt ideje még hozzáigazítania azt a megváltozott világhoz.


Ajánlom a Pécsi Tudományegyetem számára készített tankönyvet, amely "Evolúciós Pszichológia mesterfokon" címmel jelent meg 2015-ben.


Az emberi kapcsolatokat ma is evolúciós alapokon futnak - ezt tanítja a tudomány.

2019. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!