Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként mennyire normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mennyire normális, hogy nem keresek komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ez alatt nem azt kell érteni, hogy szexelgetek össze - vissza, mert nem, hanem egyszerűen nincs igényem társra. Mindig is magamnak való voltam, frusztrál, ha valakivel túl sok időt töltök együtt, emiatt alapból csak lazább dolog jöhet szóba.


Ettől függetlenül nagyon megtudok szeretni embereket, de ritkábban igénylem a találkozást pl, nem vágyom házasságra, családra sem.


Egyesek azt mondják, majd ha jön az igazi, ez megváltozik, de voltam már nagyon szerelmes, és akkor is csak picit változott a dolog.


24N


2019. dec. 2. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2019. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Ha találsz valakit aki igazán felkelti az érdeklődésedet, akkor olyan szinten fog átrendeződni az értékrended hogy nem is tudsz logikusan gondolkodni.

Idáig nem találkoztál ilyen férfivel ezért egyikhez sem vonzódsz igazán, de ez bármikor megváltozhatsz. Ha szerelmes leszel, akkor az észérvek nem játszanak szerepet, a hormonjaid irányítanak. Nem leszel éhes, nem leszel fáradt, csak azért fogsz könyörögni, hogy soha ne érjen véget. Olyan mint a drog, eufóriát okoz.

Sajnos nem mindig abba az emberbe leszel szerelmes aki ezt viszonozni is tudja vagy akarja feléd, ez a sors igazságtalansága.

2019. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagy átlagra nem ez jellemző, de ettől még ugyan úgy normális vagy.
2019. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2: Az exem ilyen volt, és miatta képes voltam sok mindenre, de akkor se változtam meg. Pedig még mindig nagyon hiányzik, sajnos szakítás után sem akar elmúlni a dolog.
2019. dec. 2. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

2-esnek igaza van.

De ezek alapján az exed sem volt mégsem a tuti

2019. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, ez teljesen normális, csak az a lényeg, hogy kezdetektől fogva tiszta lapokkal játssz, hogy a másik fél is pontosan tudja, hogy te így állsz hozzá.

Különben meg javasolnék valamit: ne foglalkozz azzal, hogy valami a többség szemében "normális"-e, vagy sem. Tedd föl magadnak a kérdést: erkölcsileg akár csak kicsit is aggályosnak érzem-e a dolgot? Ha igen, vagy nem egyértelmű a válasz, akkor meg keress a környezetedben TÖBB olyan embert, akiknek adsz a véleményükre, és őket kérdezd.

2019. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, kérdező! Szerintem normális, azzal viszont nem értek egyet, hogy majd jön az igazi, akkor megváltozol blabla. Nincs igazi először is, olyan van, hogy valaki vonz téged fizikailag és mondjuk ott volt melletted a bajban is és érzelmileg így kötődsz is hozzá. De ez a jön az igazi, baromság (nagyon sok házas, meg kapcsolatban lévő emberrel beszéltem már erről).

Egyébként nem mindenki kapcsolatfüggő, kapcsolatorientált. Én is nagyon jól elvagyok magamban párkapcsolat nélkül (nem egyéjszakázom és társai ennek ellenére), sok barátom van (nem vagyok antiszociális), akiket imádok, de én is megőrülök attól ha valakivel komoly párkapcsolatban kellene lennem állandóan a sarkamban lenne és kerülgetnem kellene, nem lenne privátszférám, viszont arra vágyom, hogy néha legyen közös program, romantikus este de ennyi, tehát módjával

Engem sem vonz sem a házasság (így fel nem tudom fogni, hogy miért van oda sok nő azért, hogy gyűrűt kapjon meg nagy lagzi, tramtaram stb.), sem különösképpen a családalapítás (itt sem értem, hogy valaki már 24 évesen tervezi, hogy az elkövetkező hány évben mennyi gyereket és mikor fog szülni).

Nem vagyunk egyformák, de ezzel nincsen gond, viszont szerintem sem fog változni igazán a gondolatod ezekről, nekem is volt párom és nem igazán láttam változást.

26 N

2019. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!