Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis hol keresgéljek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hol keresgéljek hogy olyan lányt találjak aki egy igazi klasszis?

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Sehol, nem rád várnak.
2019. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod megmondani ne szólj hozzá. Mert amit írtál az nem válasz a kérdésemre.
2019. dec. 3. 16:33
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

De válasz.

Azok akik klasszisokkal járnak nem tétováznak és érdeklődnek arca sincs emberektől, pláne, hogy javarészt szerencsétlen sorsú egyének járnak ide depressziózni.

2019. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

"klasszis" Vagyis neked a nők felső 5%-a kell.


Hát oda olyan egzisztencia is kell. Minimum Mercedes-AMG, ilyen 200 milla értékű ingatlan. Meg ilyen fizeted a csajnak a több millás nyalásokat + milliós ajándékok.


Pl ilyen nők a Louis Vuitton ügyfélköre.

2019. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

#3


Vagy őket fikázni, hogy meglegyen a képzelt felsőbbrendűség alapja "haha én jobb vagyok, mint ők" - ez se jobb semmivel.

2019. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Bírom az ilyen élettelen, megkeseredett embereket, mint amilyen a 3-as. Most majd ő jól kiosztja ezt az embert, hogy ezzel megnyugtathassa magát, hogy mégse olyan sz.ar az élete. Az ilyen emberek véleményét nagy ívben kerülni kell, mert elszívják az egészséges emberek energiáit.
2019. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Hármaska vagyok. Ide nem járnak egészséges lelkületű emberek, ti sem vagytok azok, én sem.

Ha véletlenül betévedne egy-egy elborzadva nézegeti mi ez az egész.

Kár is nekem esni, az aki klasszist keres nem itt nyekereg a gyakorin hanem éppen építi az életét.

2019. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
3-aska buta vagy. Nem magadból kellene kiindulni, mert kb ez az egyetlen névtelen fórum manapság, és ez olyan de olyan laza és kötöttségektől mentes dolog. Egyszerűen hiánycikk. És ezért itt nyüzsög egy csomó ember, mindenféle típus. Ezen kívül nemcsak ez a kategória van.
2019. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindig elcsodálkozom, hogy az olyan nőket tartják klasszisnak, akik férfiak pénzéből finanszírozzák az életmódjukat, beleértve a Louis Vuittont meg az autókat.

Akkor minek nevezzük az olimpikon lányokat, a kutatókat, az orvosdoktornőket? Nekem előbb klasszis az a nő, aki nyilvános mosdót takarít, mint az, akinek a fél teste műanyagból van. Jó eséllyel a lelke is.


Egyébként először meg kellene tanulni mondatot központozni ("hogy", "aki" elé vessző) és csak utána jönni a kívánalmakkal. Igényes férfi így nem ír. Igénytelen férfinek meg minek igényes nő?

2019. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Bulvársajtóban.
2019. dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!