Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan lány akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány akit nem zavarna az ha egy fiúnak ő az első barátnője?

Figyelt kérdés

Szerintem a viselkedemből nagyon látszik az hogy nem vagyok tapasztalt.

Viszont a kinézetemből nem gondolná senki.

Van még olyan lány akinek ez nem lenne gond. Igazából engem nem vonz az hogy sok barátnőm legyen, ha egész életében csak egy lenne az sem zavarba, sőt örülnék is.

23f


2019. dec. 12. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van.
2019. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Az nem zavarna, ha nem volt még előttem barátnője. Igazából örülnék is, mert nekem sem volt még senkim.

Az viszont igen, ha valaki látványosan szorong, izgul, dadog, a kezét tördeli és kiveri a víz a jelenlétemben.

2019. dec. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a vonatot már lekésted! Mit csináltál az elmúlt években? Én 16 évesen vesztettem el egy szinten 16 éves sraccal.


21/L

2019. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

3-as, úgy vagy te 21L, mint ahogy Michael Jackson volt fehér.

Jössz itt trollkodni, a való életben meg egy lúzer vagy.

2019. dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
3-as te férfi vagy
2019. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az rossz, ha trollkodik, az pedig még rosszabb, hogyha komolyan gondolja.


#2 Ez miért baj? Nyilván nem szórakozásból ilyen valaki! Örülj, hogy te nem vagy ilyen!

2019. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
#2 nem baj, csak férfiatlan. Ez nem olyan dolog, hogy "hát én ilyen vagyok, más meg nem", mindenki előtt ott a lehetőség, hogy legalább megpróbáljon változtatni a hibáin.
2019. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocs, #6-nak szólt az előző komment.
2019. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megpróbálják, csak nem megy nekik. Nem mindenkinek megy. Ha egy lány lenne ilyen, akkor az rendben lenne?
2019. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne!?

A saját belső korlátaidat kell ledöntened, és ez a legnehezebb, ha nem megy egyedül kérj segítséget!

2019. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!