Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért általánosítanak a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért általánosítanak a pasik?

Figyelt kérdés
Miért kell majdnem minden kérdéshez oda írni a férfiaknak,hogy a nők a pénzes pasikat szeretik? Miért általánosítanak? Én nekem pl olyan párom van aki nem a legtehetősebb anyagilag és mégis szeretem úgy ahogy van és nem cserélném le pénzesre. Lehet,hogy vannak olyan lányok sőt biztos,hogy vannak akik a pénzre mennek de miért kell egyszerűen kinyilvánítani sokaknak,hogy minden csaj ilyen? Értem én,hogy ezt tapasztaltátok de miért nem lehet elhinni egyeseknek,hogy nem minden csaj ilyen?
2019. dec. 15. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Az megvan, hogy te ezzel a kérdéssel pont azt csinálod, amit sérelmezel, ugye?
2019. dec. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert mindenki a saját tapasztalatai alapján dönt. Tökéletesen igazad van benne, hogy nem minden nő ilyen. De ezeknél a kérdéseknél a "nők" valójában az egyedülálló társkereső nőket jelenti, nem az összes nőt. Tehát nem a már kapcsolatban levőket, nem is a saját szülei vagy nagyszülei generációjába tartozó nőket, hanem az egyedülállókat. Persze közülük se mindenkire illik a leírás, de ott már általánosnak mondható.
2019. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az az érdekes, hogy


1.Te is általánosítottál a kérdéssel.


2.A nők is általánosítanak, ez nem egy nem-specifikus dolog.

2019. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Felteszel egy általánosító kérdést arról, hogy miért általánosítanak... "okos" vagy.
2019. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Itt az a kérdés,hogy több pénze van-e neki,mint neked.

Senki sem állítja,hogy mindenki nagyon pénzes pasikra bukik.

2019. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha 10-ből 8 ilyen, a másik kettő meg foglalt, tehát velük nem is találkozik az adott férfi mondjuk az életben,mert elvannak a párjukkal ezek a nők, akkor mit gondoljon a férfi?
2019. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj istenem ne vonjal mar le a gyakoribol messze meno kovetkezteteseket...
2019. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól kérdező hogy te pont nem vagy olyan, attól sajnos a többség ilyen. Plusz általában a hozzád hasonlóak foglaltak szóval még kevesebb marad azon a piacon amin a férfiak ténykednek. Így ezért általánosítanak.
2019. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyedülálló nő vagyok, pedagógus fizetéssel. Nekem bőven megfelelne egy másik tanár, de alig vannak férfi kollégák és azok is mind foglaltak. Az előző párom egy anyagi csőd volt, de nem emiatt lett vége. Ha most összejövök valakivel, akihez vonzódom és ő véletlenül megkeresi a 200-at vagy afölött, akkor már én is a pénzes pasikra hajtok? Pedig nem azt nézem, nem is tudom, mennyit keres valaki, igazából a volt páromtól sem kérdezgettem, mennyit kapott.


Mivel a nők általában kevesebbet keresnek, nagyon gyakori, hogy a férfi jobban keres, de ez nem azt jelenti, hogy a nők a pénzre mennek.Amelyik igen, azon látszik is.

2019. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem itt v webes felületeken sokkal durvábban fogalmaznak az emberek, mint ahogy az életben tennék.
2019. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!