Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok férfi társkeresőn ha ennyire sikertelenség van az ilyen oldalakon?

Figyelt kérdés

Én is voltam ilyen oldalon hát kB egy hét után rohantam le, nem írnak vissza, csak a kövérek írnak stb.

Nyilván ez azért van mert jóval több a férfi az ilyen oldalakon ezért a nők ilyenek.... De ezek után továbbra is itt maradnak ezen az oldalakon... Hihetetlenek a férfiak.... Szeretnek szenvedni?


2019. dec. 17. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Társkeresőn van 0,0001%-om, hogy találok egy nekem való lányt. Ha nem vagyok fent, akkor ez az esély 0%-ra csökken.

Nem jóképű férfiként sajnos nem fenékig tejfel a társkeresés, hogy finoman fogalmazzak.

2019. dec. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2. Jézusom... Kívánom hogy sose legyen barátnőd... Ilyen gének ne menjenek tovább... Tudud én hogyan nézek ki? Az az igazi rondaság... Egy hivatalban dolgozok havi 200 nettoért, de egy könyvtárban oda mertem menni egy nőhöz és azóta fél éve a barátnőm (ha nem hiszed küldök közös képet hogy ő hogy néz ki és én)
2019. dec. 17. 09:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig beregisztrálok, hogy hátha már megváltozott a helyzet, de aztán 1 hét után se nézi meg senki a profilom, tetszikel, vagy ír, így mindig törlöm magam. De többet már nem fogok felregisztrálni egyetlen társkeresőre sem.
2019. dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nőként találkoztam már több férfivel is, akikkel tarskereső alkalmazáson beszéltünk először.

Akkor mégsem olyan sikertelenek?

Mellesleg, így is úgy is az első személyes találkozás a döntő, legalábbis nekem. Ott dől el, hogy meg van-e a szimpátia, vonzalom, közös hang.

2019. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ott dől el, hogy meg van-e a szimpátia, vonzalom, közös hang."


Tök mindegy, ha egyszer esélyt sem kapok, hogy odáig jusson a dolog, mert mint mondtam, mintha láthatatlan lennék. Senki se nézi meg a profilom, senki se tetszikel, senki se ír. Sőt, az se ír vissza, akinek én írok.

2019. dec. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 VincentLaw ***** válasza:

#4 Azért ne keverjük össze a 'nőként fent lenni' és a 'férfiként fent lenni' ilyen oldalakon, mert ég és föld a kettő. Nőként persze hogy nem tapasztalod meg, hogy a társkeresőkön mi zajlik a férfi oldalon.


Kérdésre is válaszolva, én úgy gondolom, hogy az a kis remény, hogy hátha összejöhet valami, sokakat ez a gondolat tart még ott, függetlenül a folyamatos arconcsapástól és negatív tapasztalatoktól.

2019. dec. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. De basszus ez baromi lúzer dolog... Nem látja hogy ez nem működik.. Előben esetleg működne....
2019. dec. 17. 10:35
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Élőben működne. A társkeresőnek alapvetően az a hibája, hogy túl sokan vannak jelen. Élőben viszont csak két ember van jelen. Élőben én már nem egy szép nővel szemeztem, társkeresőn viszont senkit se érdeklek. De a legfontosabb, hogy már magamon is megfigyeltem, hogy akit társkeresőn nem veszek észre, azt élőben észreveszem.

2019. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!