Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs a 30+ korosztályba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs a 30+ korosztályban olyan szingli férfi, akivel érdemes párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, h egyre nehezebb a társkeresés 30-hoz közeledve és 30+ . A jó és hűségeg férfiak mind foglaltak már. Maradtak az elvált, lelkileg sérültek, azok akik senkinek se kellemek és persze azok, akiknek minden nő kellene.

Ti mit gondoltok?



2019. dec. 20. 02:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azt, hogy ez nagyon sajnálatos dolog. Az pedig szintén nem javít rajta, hogy fordítva is ugyan ezt a tapasztalatot kell, hogy megosszam. De tudod mi az idegesítő? Mikor ilyenkor beszólnak, hogy ja persze, mindenki hülye, csak te vagy repülő. Hidd el, nem csak "selejt" van, de idő és szerencse, hogy kivel futsz össze.
2019. dec. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

Miért, talán a lelkileg sérültek tehetnek arról, hogy sérültek? Ezek szerint nekik nem jár a boldogság?

Némelyiknek elég lenne egy szerető pár, akire támaszkodhatnának. Hűséges férfiak? :'D, hol álmodtad te ezt? Igen, lehet senkinek sem kellek, de ez a világ legundorítóbb dolga. Én hűséges lennék, velem is ellehet lenni, programokat csinálni. Még se értékel senki sem.

2019. dec. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Én például sérültem. Kiskoromtól kezdve az összes lány, fiú megalázott, kinevettek. Félénk, vissza húzódó személyiség voltam. Bántottak, mert én nem voltam olyan mint mások.

Aztán sérültem, mert 22 éves koromba elhunyt az édesanyám.

Nem volt senki az életembe, se egy barátnő, aki mellettem állt volna, se egy barát, akire támaszkodhattam volna, de még a saját családom is kb az ellenségem volt.

Az emberek 90% azért sérül, ahogy viselkednek velük, az megy a lelkükre.

2019. dec. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Irj 😊
2019. dec. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem így értettem a sérültet, hanem úgy, h párkapcsolatban sérült. Talán elveszítette a másik nem felé a bizalmát, talán nem akarja többet lekötni magát kapcsolatba vagy valami extra elvárásokat állít fel a másik nemmel szembe, mert attól fél, h úgy jár, mint az előző kapcsolatában...


Nem az egyéb sérelmekre, mentális problémákra gondolok, mindenkinek vannak gondjai és nincs ember, aki gyermekkorában vagy később, valamilyen módon ne sérült volna

2019. dec. 20. 03:34
 6/24 anonim ***** válasza:
31%
Az a nők hibája, ha a viselkedésükkel kiölik a férfiakból az érdeklődési kedvet.
2019. dec. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%

Az a baj ezzel a sérült dologgal, hogy az ember hiába nem tehet róla, tehet ellene. És azért 30 éves kor felett már illik levetkőzni azt, amit a szülők elb...tak. Szerintem kevés embernek volt szarabb élete 18 éves koráig, mint nekem. Mégis megoldottam, hogy normális, szerethető ember legyek mások szemében, akivel szívesen töltenek időt és megkönnyíti inkább az életüket...


Aki 30 fölött szingli, az általában okkal szingli. Vannak, akiknek szerencsétlenül alakultak a dolgok és az is jobb, ha az ember inkább kilép egy szar kapcsolatból, de aki ennyi idős korra nem tanult meg együtt élni másokkal és nem tud felmutatni egy komoly kapcsolatot sem a jelenben vagy a múltban, az gáz. Az vagy egy automata kúrógép, vagy valami elviselhetetlen ember

2019. dec. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Van normális férfi és nő is, csak meg kell keresni és kicsit elfogadóbbnak lenni a másikkal szemben.
2019. dec. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"Maradtak az elvált, lelkileg sérültek, azok akik senkinek se kellemek és persze azok, akiknek minden nő kellene.

Ti mit gondoltok?":


Azt gondolom, hogy nőkben meg csak az 1-2 gyerekes, elvált, 10 pasin túl lévő, 3 válást végigvivő, de azért így is ilyen Tökös Macsó Tsávókat igénylő nők maradtak, akik még ezek után is csodálkoznak, ha belefutnak egy agresszív majomba. A másik véglet meg a Miss Kick-Boxer-t játszó, megközelíthetetlen macskás amazonok maradványai.


Ugyanúgy elbújnak a normális, nyugisabb nők a világban, mint a pasik, így az "Erősebb kutya b×k" helyzet marad. "Meg is van" az eredménye, a látszata...

2019. dec. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%

"nincs a 30+ korosztályban olyan szingli férfi, akivel érdemes párkapcsolatot kialakítani?"

Érdekes megfogalmazása annak, hogy nincs rád kereslet.

"A jó és hűségeg férfiak mind foglaltak" Érd be a maradékkal.

"Maradtak az elvált, lelkileg sérültek" 30++ os szűz fiút keresel?, "akik senkinek se kellemek" Ha te semkellesz az alfáknak esetleg beérhetnéd velük.

"azok, akiknek minden nő kellene" Miért horgonyoznnék le melletted, ha évente több nőt megkaphatok, miközben függetlenül, nyugalomban és boldogan élek?

2019. dec. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!