Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nőnek csak a kemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnek csak a kemény macsók jönnek be drága kocsikkal?

Figyelt kérdés

Nem fogok jópofizni ennyi év és kudarc után semmi jót nem látok a nőkben, se lányokban. Rendes gyerek vagyok túl rendes és csak átnéznek rajtam a nők (normálisabbaknál Barátzóna vagyok) a gonosz kis p..sák meg ki is röhögnek. 27 éves vagyok szűz 173 cm és sosem ártottam még senkinek nagyon barátságos vagyok sajnos csak férfiaknál vágódok be.

Egyik ismerősöm múlt hétem vett drága autót, mióta megvan neki csorgatják a nyálukat utána a nők eddig meg le sem sz...ták (természetesen ő is észreveszi és be sem hagyja őket szállni). Eddig is volt 2 kocsija de azok csak átlag autók egyet sem érdekelt.

Na szóval csajok: akkor nektek csak 190 cm magas csávó kell jó nagy vastag szerszámmal a gatyában, drága limuzinnal és rengeteg pénzzel?

Mást csak kinevettek? :(

Vagy örök barát??

F/27



2019. dec. 20. 13:03
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
78%
Drága kocsim van, bár "kemény macsó" nem vagyok, és nem jövök be a nőknek.
2019. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%
Mert egy szerencsétlen lúzer vagy a nőket okolod?
2019. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Na kedves 2-es igen őket :D

Pont hasonló jelzőt kaptam 2 kis ph..csától tegnap és pedig közeledik a Karácsony. Magánvállalkozó létemre nem nevezném magam lúzernek ;)

2019. dec. 20. 13:10
 4/40 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, elég sok tömegközlekedesem látok szép párokat! Gyari dolgozoknak is van nője, családja...

Sztm nagyon szarul latod a dolgot! Igy egy menő autó se Változtatni

2019. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
váltóztatna rajtad! *
2019. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
86%
Attól mert magánvállalkozó vagy essenek hanyatt az emberek? azt nem nehéz kiváltani. Egy jó szakma mondjuk villanyszerelő és már mehetsz is vállalkozni kb. ennyit ér.
2019. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Tudom. Van autóm és lehetne is jobb de nem látom úgy hogy segítene valamit... nők nagyon gonoszak haverom aki a kocsit vette mellettem órias ogre és még úgyis autó kellett neki hogy végre felnézzenek rá :(


Itt a kerdés lényege főleg a KEMÉNY MACSÓ ami sosem leszek.

2019. dec. 20. 13:18
 8/40 anonim ***** válasza:
66%
Ha az én páromnak nincs jó autója és nem is túl magas, akkor én már nem vagyok nő? :D
2019. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
86%

A párom nem kemény macsó, se jogsija, se autója 35 évesen. Mégis lassan 7 éve együtt vagyunk.

172 centi és 63 kg. Vékony, de izmos. Szereti az egészséges mozgásban gazdag életmódot.


A hiba a te készülékedben van.

2019. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
51%
Őszintén minél több introvertalt incelt hallgatok, annál inkább bejonnek azok, akiket körülírtál. Ki tudja? Nekik talán nincsenek komeplexusaik, amit az egész nememre akarnak ráhányni.
2019. dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!