Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor fog összejönni velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog összejönni velem? Unom ezt már

Figyelt kérdés
Egy társasházban élünk ő nemrég költözött ide, alattam lakik. Azonnal megvolt a szimpátia, sokat beszélgetünk mindig, egyedül él bár néha láttam egy férfival de azt mondta a kollégája. Mindig meghallgatom, segítek neki cipelni dolgokat, megszerelek nála ezt azt ha szükséges. Többször mondta hogy kedvel. Én utaltam már rá, hogy magányos vagyok pl. vagy el tudnék viselni egy társat de ekkor a saját dolgairól kezd el beszélni. Mit csináljak, régen nem volt problémám soha az ismerkedéssel. 2 éve élek egyedül talán ez a baj és ez látszik? 31/f és 28/l
2019. dec. 22. 19:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem szeretne veled összejönni, szimplán udvarias. Miért nehéz ezt elfogadni?
2019. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
az én értékrendemben nem fogadok el szívességet attól akitől nem akarok semmit
2019. dec. 22. 19:07
 3/22 A kérdező kommentje:
ment a dislike
2019. dec. 22. 19:08
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Hívd el randira, ilyen egyszerű.

Ha elutasít, vège, ha nem, akkor nyertél.

De a barátzónából ki kell törni.

2019. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Hogy megvan sértődve...😂😂
2019. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Szóval nem önzetlenül segítesz..., szép!
2019. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

4: félek hogy lekoptat


6: hát igent te nyilván önzetlenül csinálsz dolgokat fűnek fának, más embereknek segítesz ingyen, ebből áll az életed

2019. dec. 22. 19:13
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Hívd el randizni! Lehet csak erre vár igazából.


Amúgy meg minek segítesz neki, ha elvárásaid vannak? Vagy önzetlenül csináld, vagy sehogy!

2019. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Unjad csak tovább nyugodtan, mert bal ef a esz vagy, hisz leírod, hogy Ő dobja a csalit, csak Te bam-ba vagy ráharapni, vagy annyira kangörcsösen reagálsz, hogy ezt megérzi..., s építi (megint) a falat.

Írtad, utaltál már rá, hogy magányos vagy pl. vagy el tudnál viselni egy társat de ekkor a saját dolgairól kezd el beszélni. Szerinted miért bam-ba, azt akarja, hogy megismerd...

Jééé, miért nem írtad ki ezt a kérdést előbb... Nahhh, majd jövőre...

Szívesen!

2019. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Hívd el randizni. Hogy várod hogy össze jöjjetek ha nem kezdeményezel?
2019. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!