Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetovált nőhöz tetovált férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetovált nőhöz tetovált férfi illik, tetoválatlan nőhöz pedig tetoválatlan férfi? Magatokhoz hasonló párt szeretnétek tetoválás szempontjából?

Figyelt kérdés

2019. dec. 30. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én leszarom, hogy van, ha jól néz ki, de azt is, ha nincs. A páromnak van, nekem nincs. Nem érdekel. Őt sem érdekli. Ő el tudott köteleződni egy minta iránt, én meg nem...
2019. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmi köze a tetoválásnak a párokhoz, szerintem. Max akkor, ha valakinek nem tetszik ilyen-olyan okból, hogy valaki tetoválva van, az gondolom nem kezd kapcsolatba olyannal, aki ki van varrva. Ezt leszámítva szerintem totálisan mindegy, én tetovált vagyok, a pasimon egyáltalán nincs tetoválás, de ez nem befolyásol semmit.
2019. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

En piercinges-tetovalt vagyok, a ferjem nem. O viszont szakallas-hosszuhaju, szoval nem az a jolfesult tipus.


Nem kell, hogy rosszfius legyen a masik fel, de teny, hogy pl. a roszaszin inges ferfiakkal nem egymast keressuk.

2019. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Tetovált férfi vagyok, és nőkön nem tetszik a tetkó. Egy női testtet nem lenne szabad összefirkálni, egy férfinak meg úgyis tök mindegy:) De nem ez alapján válaszok, vagy választanak engem. Volt tetovált és nem tetovált barátnőm is, egyformán szerettem őket.
2019. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetovált lány vagyok, de nem vagyok szétvarrva, de azért van pár. Személy szerint neken jobban bejönnek a tetkós fiúk, a sok és nagy tetkó is tetszik, de egyáltalán nem ez a döntő. :D Életem legnagyobb szerelmének se volt tetkója, meg most is egy tetkó nélküli fiú tetszik.
2019. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem az egész testem tele van tetoválva, én magam is tetováló vagyok, de cseppet sem érdekel hogy egy pasin van tetkó vagy nincs. Viszont vannak tetkók, amik elijesztenének, feliratok, maori, zsebórás-jézusos-felhős focistatetkók, aki olyat tetováltat, az nem az esetem.
2019. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lábfejen lévő tetoválás beleférne, más nem igazán, férfiként nőn.
2019. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az extrém, akár "televarrt" csajok is, rajtam pedig egy darab tetoválás sincs. Szerintem ez nem függ attól, hogy ki tetovált és ki nem.
2019. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!