Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetetlen 20 és 25 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen 20 és 25 év közötti lányt találni komoly kapcsolatra? F

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 17:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
25 N és komoly kapcsoalt érdekel :) Szval nem lehetetlen
2019. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Ebben a korosztályban inkább férfit lehetetlen.
2019. dec. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

A legtöbb ilyen idős lány komoly kapcsolatra vágyik. Sajnos a férfiak hozzák nehezen azt a szintet, ami kell egy működő kapcsolathoz.


És nem, nincs fenn az orrom fiatal nőként. De a legtöbb kapcsolat miért megy szét? Iszik, drogozik, szív a srác. Figyelmetlen, megbízhatatlan. Nőzik a hátad mögött, haverozik éjjel nappal. Anyuci picifia. Beképzelt a végtelenségig. 170 centi, vagy még annyi se. Gizda, esetleg igénytelen, netalántán több idő a hajzselé, mint a lány teljes készülődési ideje.


És persze, ezek nem érvényesek minden férfira, de sajnos ez a nagy átlag. Ilyen pasi pedig nem kell egy értékekkel rendelkező, valamire való lánynak.

2019. dec. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
tehát aki nem elég magas, az alkalmatlan komoly párkapcsolatra, megjegyeztem
2019. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
És te ki/mi vagy, hogy neked, szerinted jár egy fiatal nő társasága?
2019. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%

#4-es!


Nem ezen múlik egy komoly kapcsolat, de a nők nagyobb részének a magas férfiak a vonzóak.

Szétnézel a metrón, és 170 az átlag. Amiben a 190 és a 162 is benne van.

2019. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

#3: Igen, mert az hogy valaki 170 centi csak hónapokkal azután derül ki hogy már elkezdtetek járni... xD Hogy jött ez ide de komolyan.


A másik meg, akkor vegyük az ellentétét, nem cigizik, nem drogozik, figyelmes, megbízható, nem beképzelt, nem nőzik a hátad mögött, nem anyuci pici fia sőt már el is költözött otthonról... Akkor meg az lenne a bajod hogy nincs benne semmi rossz fiús, meg túl unalmas, és azért küldenéd el pár hónap múlva.

2019. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
# 5 és te mit tettél le az asztalra, hogy csak itt válaszolgatsz?
2019. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

"És nem, nincs fenn az orrom fiatal nőként. De a legtöbb kapcsolat miért megy szét? Iszik, drogozik, szív a srác."


Tudod, van az a mondás, hogy aki korpa közé keveredik, azt megeszik a disznók. Ha neked a füves-kokós bulicsászárokon akad meg a tekinteted, mert az olyan menő, akkor utána jó hogy csak a ilyeneket látod meg, és utána nyavalyogsz, hogy minden férfi ilyen...

2019. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%

Ez egy anonim oldal, ahol az ember feltesz egy kérdést, más pedig válaszol.

Ha semmit nem tettem le az asztalra, akkor is válaszolhatok.


Mit tettem le?

Mindjárt diplomázom, 3 nyelvvizsgám van, jogosítványom, egyetemi éveim alatt diakmunáztam,elég komolyan spóroltam ebből. Annyi hiányom van, hogy a családommal egy telken lakunk, meglepő de ennyi idősen még nekem sem volt pénzem saját lakásra.

De mosok, főzök magamra, kiveszem a részem a takarításban, vásárlásban is.

2 komoly kapcsolatom volt, sose dugtam félre, sose drogoztam, nem cigizek, nem iszom alkoholt.

Heti 1-2 alkalommal eljárok úszni, edzeni.

És hogy még erre is verhessem magam, 164 centi vagyok, 53 kiló és a mellméretem 80/C. Formás, csinos, ismerősök szerint szép vonásokkal rendelkező lány vagyok.


És mit várok mindezért cserébe?

Egy nálam magasabb, kedves, megbízható, ÖNÁLLÓ FÉRFIT.


Le lehet pontozni, nyugodtan.

2019. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!