Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 60 körül (is) érdemes kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

60 körül (is) érdemes kapcsolatra lépni, ha nincs is meg az a'kézenfogva sétálós' érzelem. Hanem, valami visszafogottabb. (ffi60)?

Figyelt kérdés
Igaz, még sex se volt, nemtom az változtathat-e majd az érzelmi szinten? (pontosabban emeli-e annyira...ha jó élmény lesz)?
2020. jan. 1. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne érdemes? Ismerkedjetek, randizzatok, aztán majd meglátjátok, lesz-e folytatás.
2020. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes és nem is értem, hogy benned miért merült fel a kétely.
2020. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40 évesen én ilyesmiben nem is gondolkodom, hogy 20 évesek lángolásával szeressek egy ismeretlent. Ha érdekel, egy hullámhosszon vagytok, nem érdemes fékezni.
2020. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A szex mindenképpen összébb hoz. Én 58 évesen találkoztam életem második legnagyobb szerelmével. Nagyon egybe volt testünk lelkünk, jópár szép év volt. De jó, hogy vége mert most megint, bár ugyanolyan abszurdba hajló a korkülönbség.

Csak bátran!

2020. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 60 évesen is lehet az a mindent elsöprő érzés....nekem 42 évesen lett ilyen..... mint a tinik :-)

Ez sztem kortalan.....csak a megfelelő társ kell hozzá.

2020. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!
2020. jan. 1. 23:14
 7/9 A kérdező kommentje:
#2 - nek. Azért merült fel a kétely, mert korábbi kapcsolataimban jellemzően kézenfogva szoktunk menni...ebben a mostaniban (eddig kétszer találkoztunk és 3-4 órákat töltöttünk együtt- sok sétával, kevés ücsörgéssel - de zsbre tett kézzel mentünk (igaz, hideg is van - de ha nem zsebre tettük volna, akkor sem fogtuk volna egymásét). Valahogy kisebb az érzelmi tényező kettőnk között (bár, szerintem ő örülne, ha megfognám a kezét és úgy sétálnánk, nekem erre egyelőre még nincs meg az érzelmi alapom. Én kicsivel több vagyok, mint 60, ő kicsivel kevesebb. És, még bizonytalan is vagyok abban, hogy akarom-e én vele ezt a 'dolgot'... A legutóbbi 3 komolyabb kapcsolatomból kettőben szerelmes is voltam a hölgybe - szinte az első találkozótól kezdve, és nagy boldogság volt velük a kézenfogva sétálás.....
2020. jan. 2. 03:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, akkor fésüld meg a gondolataidat, az érzelmeidet, ne akard túlpörgetni magadban az érzelmeidet.

Korotokból adódóan valószínűleg van időtök sokat együtt lenni, tehát találkozgassatok, sokat beszélgessetek, hogy kiismerjétek egymást, megismerjétek a másik nézetét az élet mindennapos problémáiról. Csak egy mondattal jelzem és nem eresztem nagy lére, hiszen magad is jól tudod, hogy egy kapcsolat LEHETETLEN véleménykülönbségek nélkül. Ezek adódnak, tehát vannak. Csak ne legyenek kibékíthetetlenek. Hozzon az új év boldogságot számotokra!

Ffi (majdnem 80, nős).

2020. jan. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, és hasonló jókat kívánok én is, viszont!!
2020. jan. 2. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!