Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki folyamatosan kepet kér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki folyamatosan kepet kér mièrt teszi? (net) es mit szamit mikor volt baratom?

Figyelt kérdés

Ha ismerkedesnel küldök kepet raadasul aznapi frisset, nem retusaltat hanem valodi termeszeteset, nem is egyet, akkor miert akad fenn a lemez nàluk, es kèrik tovabb? Masnap megknt ker azutan is. Holott ök küldenek egyet es ennyi.


Es miért tartozik elsö kerdeseik köze hogy miota nincs baratom? Mi a jelentösege?

25n


2020. jan. 6. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

A képeket mondjuk én is szeretem. Szeretem elképzelni a másikat.


A barátkérdés meg elméletileg a kiéhezettség fokát jelöli (tévesen), tehát a nyomulás gyorsaságát próbálják vele belőni.

2020. jan. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Te meg miért küldesz egyáltalán ilyen nyomi embereknek?
2020. jan. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
63%

Én küldök cserébe is, ha kérek. #hitel


A mikor volt baràtod -> mennyire vagy kiéhezve, első randin dugunk?

2020. jan. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Es amugy ugyanilyen alja az összes ffi elöben is csak olyankor épp nem ennyire direktek? Csak a gép mögül merik kiadni a valodi énjüket?
2020. jan. 6. 07:59
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Ez így elég furcsa. Most arra akarsz kilyukadni, hogy a fickók szemetek,mert képet kérnek és mert megkérdezik, hogy mikor dugtál utoljára? Nem, nem szemetek. HA annak gondolod őket, akkor azokkal foglalkozz, akik nem ilyenek.
2020. jan. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mióta nincs barátod, nem csakabbn számít, hogy ki vagy-e éhezve. Próbálják belőni túl vagy e már rajta vagy esélyes hogy még liheg a nyakadba.
2020. jan. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Képküldés utan is képet kèrnek ujra es ujra.

Minek?

2020. jan. 6. 08:08
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

Mikor volt baràtid=menyire vagy kiéhezve

Neked nem evidens, nekik igen.

2020. jan. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
És ha nagyon ki van éhezve, akkor mégis mi a francos krumpli van?
2020. jan. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Telhetetlenek, azért kérnek újra és újra. Meg van egy réteg akik ebben élik ki magukat, hogy menőznek vele hány képet kapott. Milyen f@.sza gyerek stb.
2020. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!