Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkozott nyíregyházi fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkozott nyíregyházi fiúnak hol lehetne ismerkedni? 19/f

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanott, ahol másoknak, csak rosszul fogja érezni magát.
2020. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha zárkózott, akkor minek neki egy másik ember társasága?
2020. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 De La Cruse ***** válasza:

Ha zárkózott vagy akkor ne akarj nyilvános szórakozóhelyre menni és ott ismerkedni.

Legyél barátságos mindenkivel magad körül és a munkahelyen hasonló érdeklődéssel találsz majd olyan lányokat akiknek tetszel majd.

Nem feltétlenül rossz a zárkózottság ha nem párosul befordult barátságtalan, önző gondolkozással.

Legyél mindenkinek a javára.

Mindenkinek legyél mindig valamelyest segítsége. Akár egy aprósággal, akár valami otthoni pakolászós dologgal vagy ilyesmivel.

Az vonzóvá tesz.

2020. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alamaise válasza:
Középsulis koromban én se voltam az a nagy pasizós, nekem sokat segített, ha volt velem egy barát (vagy tesó), akivel önmagam lehetek,és nem szorongok. Ha van ilyen barátod, nyugodtan eljárhatsz olyan helyekre ahol amúgy nem éreznéd jól magad, és lehet hogy pont ott talál meg az akire vártál. Én jártam már így.
2020. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!