Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Kb. 7-8 éve vágtam a karom illetve volt egy öngyilkossági kísérletem is. Utána sokáig jártam szakemberhez, mára már meggyógyultam és teljesen rendbejöttem lelkileg.

Már régen nem volt párkapcsolatom. Múltkor ismerkedtem egy férfivel, egész jól ment minden, de aztán meglátta a karomon a pár darab vágást, majd többet nem keresett.

Mikor meglátta a vágásokat akkor láttam a tekintetén a sokkot.. Eléggé introvertalt vagyok sajnos így nehezen is ismerkedek, de mostmár egyenesen félek, hogy soha nem lesz senkim, illetve ez után már ismerkedni sem nagyon merek.

Férfiaktól kérdezem, hogy ti egyáltalán osszejonnetek egy ilyen lánnyal? Mérnetek vele kapcsolatot kezdeni, vagy ti is inkább hagynátok az egészet?

Nyugodtan írjátok le az őszinte véleményetek.

24L



2020. jan. 17. 21:48
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
58%
Volt már 2 ˇvágottkarúˇ barátnőm. Nem emiatt mentünk szét, mertem kezdeményezni.
2020. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
A múlt csak addig számít míg te adsz neki teret magadban. Nem érdekel ha már nem ugyan az az ember mint aki volt. Össze. :)
2020. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%

Múltad alapján... hát, nem is tudom.

Félnék, hogy kinyírsz alvás közben, vagy mérgeket raksz a kajámba/italomba.

2020. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Egy emós srácnak te vagy az álma.
2020. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy nagyon csúnya folt a múltadban, a gond vele, hogy nyugtalanítana, nem esel-e vissza ebbe a gödörbe. Nem szeretném, hogy megszeretek egy nőt, aki utána önpusztításba kezd.

Korai ismerkedős szakaszban ez nagyon erős figyelmeztető jelzés lenne, nem tudom igazából mit csinálnék.


Viszont azt igen, hogy a helyedben mit tennék. Mivel elmondásod szerint már meggyógyultál, így nyugodtan nyithatsz mások felé, nem lesz ebből gond. A karodon lévő sebhelyeket viszont tüntessed el. Nézzél utána szépészeti beavatkozásnak, hátha megoldás, vagy egyszerűen tetováltassál rá valamit, ami eltünteti. Így legalább nem az ismerkedés elején kell ezzel szembesülnie a fiúnak, hanem amikor TE úgy érzed, hogy el szeretnéd mondani.

2020. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem a vágás zavarta azt az embert sem, hanem, hogy vajon mitől követted azt el....


De ehhez meg kell ismerni az embert, vajon hány éve, mióta él tiszta fejjel?


ÉS ugye semmi sem biztos...mi van akkor ha azt mondom, 1 hónappal később, hogy nem folytatom veled a kapcsolatot, akkor újra visszaesel?

És nem amiatt nem folytatom , mert amilyen voltál, hanem mint bárki másnál.

2020. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Ennyi idős fejjel (~50) simán! Azt hiszem van már annyi tapasztalat mögöttem, hogy egyrészt tudjam kezelni a helyzetet, másrészt ne engedjem a lányt visszaesni. De a te esetedben ez a hajó már elment, attól tartok 🤔😣
2020. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Egy idős vagyok veled és kb. 14-15 évesen nagyon labilis voltam, lelki gondjaim voltak és szerettem volna elnyomni őket, erre a fizikai fájdalom volt a legjobb megoldás. Elég sok vágás van rajtam, de nem akartam meghalni, leginkább a bokámon látszanak. Mára már "normálisan" élem az életemet, én sem vagyok extrovertált, de 5 éve van kapcsolatom, pedig tudja milyen voltam fiatalon. Próbálj keveset gondolni erre az időszakra, az talán segíthet.
2020. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem érdekelne a dolog, nem vagy ez miatt rosszabb ember senkitől.
2020. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2%
Én csak akkor jönnék össze veled ha jól megismertelek, ez pedig csak azután lehetséges ha a randik megsokszorozódnak...stb Kutyából nem lesz szalonna és m ia garancia arra, ha pl elpatkol a kutyád vagy vmi rossz történik veled, akkor enm ehhez a módszerhez nyúlsz, ha pl nincs otthon a barátod. Bizalmam meginok. Nálam nagyon nehezen jöhetnél szóba... 22 / F (NORMÁLIS)
2020. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!