Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak esetén miért ítélik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak esetén miért ítélik el sokan hogy a pénz miatt lett amerikai nővel kapcsolata akit el is vett?

Figyelt kérdés

Szülőktől örököltem egy jól bejáratott vállalkozást.Megyegetett szépen de kevés volt.Utazni alig tudtam mellette sok időmet lekötötte.

Véletlen egyszer egy reklámot dobott be a net ez adta az ötletet hogy keressek külföldi párt de elképzelés még semmi nem volt, max annyi angolt értse az megy nekem is.

Több évnyi próbálkozás és sok találkozás után tudtam max az usa vagy kanada lesz a cél.

Egyik netes oldalon egymásra írtunk egy kanadai lánnyal.Tudta az anyagi helyzetem meghívtam magamhoz.

igazából akkor mikor eljött el is dőlt a dolog következő hónapban kimentem hozzá két hónapra majd jött a gyerek is.

Segített elintézni a papírokat most kétlaki életet élünk.

Karácsony környékén itthon magyarban ott piszok kemény a tél februárban visszamegyünk és decemberig ott élünk.

Sok haverom szájtátva hallgatja mik vannak velem inkább kicsit irigyek.

De itt a neten sokszor leszólják az ilyen férfiakat mikor nőkből tele van minden társkereső akik szeretnének így külföldre menni.

Miért ítélik meg akkor kettős mércével a férfiakat és nőket ha így keresnek párt?

Én ebből ügyet nem csináltam az első pár alkalom után elmondtam neki ki vagyok hogy vagyok anyagilag ő sem állt rosszul így összeraktuk amink volt.Képletesen és szószerint is.



#kirándulásélet
2020. jan. 20. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azta, micsoda romantika. Nálunk meglátni és megszeretni volt szerencsére, nem egy cetlire írt bankszámla részletező.
2020. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És mégis miből éltek, ha a feleséged otthon van a gyerekkel? És milyen munkahely az, ahonnan 3 hónapra el tudsz jönni? Vagy a csaj családja tart el titeket?
2020. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia második.

Válalkozásom van itthon van egy vezetője.

Kinn is csináltam egyet miután meg lett minden papír új párom sokat segített a hivatalos dolgok elintézésben.

Nehéz így válaszolni ha nem olvastad el amit írtam.

2020. jan. 20. 23:34
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
De, épp hogy elolvastam: megyegetett szépen, de kevés volt. Kanadában meg simán megélsz belőle, és eltartod a családodat. Ha otthon kerestél vele kb. 1,5 milliót, akkor miért kellett pénzért házasodni? Meg arra is kiváncsi lennék, hogy hogyan intézte el neked a barátnőd sitty-sutty a papírokat, hogy hivatalosan vállalkozhass Kanadában.
2020. jan. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megyegetett szépen...magyarul jól ment.

Mivel nem tegnap házasodtam minden elég sok idő volt de régebben is írtam ide némelyik kategóriában és nem értettem mi ez a kettős mérce lányoknál ok ismerkedjél külföldön majd feleségül vesz kinn élsz vele de ha pasi csinálja az milyen már???meg a többi amit szoktak mondani.

A vélemények érdekelnek mert én belevágtam nem bántam meg max a papírok elintézése volt sok idő.

2020. jan. 21. 00:22
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
Ha boldog vagy mi ezzel a baj?
2020. jan. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel a nyomorod? Két vállalkozás mellett én nem irogatnék ekkora hülyeségeket egy anonim oldalra. De további jó kamuzást!
2020. jan. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert ilyet (is) csak nőknek szabad.
2020. jan. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!