Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a csúnya, kövér incel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a csúnya, kövér incel férfiak is nagyon csinos Palvin Barbi kinézetű nőt szeretne?

Figyelt kérdés
Sokszor látom ezt itt is, ismerőseim körében is hogy, ha egy csinos de átlagos nőt meglátnak ezek a férfiak mindjárt kritizálják, fujj kövér, narancsbőrös és társai. Mai férfiaknak irreális elvárásaik vannak m
2020. febr. 3. 10:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ő csak átlagos számukra
2020. febr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ezért incel.
2020. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Azt látom a társkeresőn, hogy a vékony, az átlagos és kövér férfiak is sportosnak titulálják magukat, és szinte kivétel nélkül vékony nőt keresnek max. 55-60 ig.
2020. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

*55-60 kg-ig.

#3

2020. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem igazán érdekel, hogy Palvin Barbi kinézete van-e a nőnek vagy sem, az a lényeg hogy nekem tetszen. (az utolsó lány aki tetszett kb 45kg volt, vékony és szemüveges, semmi köze ezekhez az insta sztárokhoz)
2020. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Palvin Barbit itt fikázni szokták. Az átlagos jobban néz ki, mint ő. (szerintük)
2020. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%

én is azt hittem tetszem a barátomnak, de kiderűlt neki a kis szöszik tetszenek....

én meg naivan szerelmes lettem és most, hogy szeressek ki belőle?!?

rendesen bemart a dolog, hogy csak egy pótlék vagyok....

2020. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, fesd szőkére a hajad :D
2020. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen igazad van. Mellém múltkor leült a buszon egy igénytelen, szakadt koszos ruhájú, dagi pasi. Figyeltem,hogy kiket lájkol be Tinderen. Az 'átlag' nő nem tetszett neki, de a műszáj, mellkirakós, modell 10*-os nők meg igen. A pasi 45 lehetett, a nők meg 25. Kb pofán tudtam volna röhögni, hogy azt hiszi, ezeknél a nőknél lenne bármennyi esélye. Sok 40es szűz igénytelen férfi azért szűz mèg, mert annyit válogat. Sosem a szintjének megfelelő nőt keresnek, hanem 100 szinttel feljebb lévőt. Nincsen semmi önkritikájuk,mert a 60 éves anyjuk(akikkel még együtt élnek) azt tömi a fejükbe, hogy fiam te igen is jó fogás vagy, ne elégedj meg egy átlag lánnyal. Kicsit olyan ez manapság, mint a megasztárban, x faktorban megforduló szar hangú tehetségtelen emberek, akik fel vannak háborodva, hogy nem jutottak tovább. Aztán mikor kimennek a családhoz, még a család is meg van sértődve, hogy pedig az ő fiuk/lányuk énekel a világon a legjobban.

Sajnos aki nem fogja fel, hogy 30 éves szűzként nem lehet 100 elvárása, hanem csak 1 max, annak semmi önkritikája nincs és később sem lesz.

2020. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Egyáltalán nem. A ronda férfiak beérik ronda nővel, az átlagos férfiaknak pedig teojesen átlagos elvárásaik vannak (egészséges testsúly, enyhén nőies vonalak, nem túl ronda arc, kibírható személyiség). Ellenben az átlagpitsák tömegei képzelik magukat szépséges hercegnőnek, akinek minimum a pénzes, tökös hejjespasee. Persze az ilyeneknek max. huszadik faxtartónak kellenek, de nem baj, rohannak utánuk vagy negyven éves korukig. A hülyébbek meg egészen a banyakórig.
2020. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!