Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha 32 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 32 éves férfiként abszulút nem zavar, hogy a párom jobban keres? Ő nem mondja soha, bár ki tudja mi van a fejében. Kb 50 el kap többet. Átlagbér mindkettőnké, nem minimálbéren vagyunk

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 23:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
:) Mièrt lenne gáz? Anya kb. félmillió Forinttal keres többet Apánál,tesznek rá mindketten, nem is téma.
2020. febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%
Az első vita alkalmával felhozza majd.
2020. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ez nem olyan mennyiségű, amit fel kellene hozni. Ha 100+ lenne, akkor rosszul érezném magam. Én állami szférában dolgozó diplomás vagyok, ő kezdő a versenyszférában. 3 évvel fiatalabb tőlem.
2020. febr. 8. 23:18
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából nem balhéznék azért, mert van pénzünk. Sztem jó dolog. Miért lenne gáz?
2020. febr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Első, egy bizonyos kor felett ezzel semmi baj sincs, kapásból édesanyám iskolaigazgató, nettó 450 körül keres. Új párja kb 250 et, szakmunkás állami cégnél. 3 éve jól megvannak, tojnak a pénzre. Uncsim férjének az anyja orvos, kb 800 nettó sok hálapénzzel, férje szakács, nettó 400 al. Ott sincs semmi gond. Ezen kívül is van még két főorvos nő ismerősöm, sima mezei szaki a férjük, tudom mennyi a bérük, fele annyi sem, mint a párjuké. De ők mind 50 felettiek...Mi csak 29 és 32.
2020. febr. 8. 23:22
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 értem amit mondasz, de Anya már akkor is többet keresett Apánál, mikor megismerték egymást, majdnem 30 éve. Értelmes embereknél, ha egyébként minden más működik, ez nem probléma forrás.
2020. febr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
csak már amiatt van komplexusom, hogy előző barátnőm 26 évesen dupláját kereste mint én (villamosmérnök nő, és azonnal osztályvezető helyettes lett 2 év gyakorlat után). Amikor rájött, hogy én fele annyit sem keresek, megváltozott. Elkezdte tudatosan leépíteni a kapcsolatunkat. Persze soha nem fogja egy nő megmondani az okát, de ez volt, mert addig amíg ez ki nem derült, oda volt értem. Másnap meg már nem akart velem menni ide-oda. Szép lassan nem keresett. 2 hét alatt teljesen leépített. Mára egy gyógyipari cég termeléirányító vezetőjével van, aki szerintem úszik a pénzben.
2020. febr. 8. 23:27
 8/19 peca1000 ***** válasza:
76%

25 éves korom óta (most 43 vagyok) a nőim többszörösét keresték mint én, (3-20 szoros értékekről beszélek), és magasról lesz....artam az egészet.


Nem éreztem gáznak.

2020. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
50 ezer az semmi. Egy unokanoverem 250 ezerrel keres többet a ferjenel.
2020. febr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kérdező (#7), a világon semmi gáz sincs benne, egyenjogúság van.

Az itt említett exed viszont gáz volt nagyon, örülj, hogy megszabadultál tőle...

2020. febr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!