Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten hol érdemes ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten hol érdemes ismerkedni ha komoly lányt keresek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a netet, ott kicsi az esélyed.
2020. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vallási közösségek társkeresőin? Vannak ilyenek, úgy tudom.
2020. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Neten csak akkor, ha gazdag vagy, vagy kivételesen jól nézel ki. Ha ez nincs meg, felejtsd el.
2020. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem pont az a bajom, hogy a legtöbb pasi idétlen humorzsák.
2020. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neten értelmeset? :D :D :D Neten csak a sehova se kellő lúzerek járnak, az alja. Aki sikeres az nem neten keres hanem élőben.
2020. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akár itt is!

Komoly fiatal lányt könnyebb találni, mint komoly kapcsolatot kereső huszonéves fiút.


Miért neten ismerkedsz?

Sracként könnyű lenne ismerkedni. Bárhol megszólíthatsz egy lányt. Én lányként szívesen venném, ha egy kedves srác odajönne hozzám pl egy buszon.

2020. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neten, fizetős oldalon áldozz rá és próbáld meg. Nem veszíthetsz semmit. Sok ismerősöm neten talált párt. Nem kell semmit kizárni.
2020. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utoksólsó: Van aki viszont csípőből elkmld élőben volt már,nem is egyszer hogy odamentem ahhoz aki tetszett!
2020. febr. 10. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!