Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiszemelt magának egy számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszemelt magának egy számomra nagyon vonzó férfi, viszont olyan szintű kisebbségi komplexusom van, hogy egyszerűen nem tudok ismerkedni, rendszerint leblokkolok?

Figyelt kérdés

Túl egyértelmű a tetszés közöttünk, direkt mód nem mehetek oda...szerintem el fogom szalasztani.. :(


Sajnos nincs párkapcsolati tapasztalatom...

Sosem volt senkim. Szép, kedves nőnek tartanak, de ostobának és szürkének érzem magam és nagyon félénk is vagyok...esélytelennek érzem. Mit tegyek?


26N



2020. febr. 15. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Szegény! Száz százalékig megértelek. Ugyanolyan "hülyék vagyunk"

De ne B_SZD EL! Ha tényleg kölcsönös a szimpátia szedd össze magad mielőtt ahogy te is írod elszalasztod!



Egy hasonlóan buta srác...

2020. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Aki mer az nyer!


Vonzalom csak külső tulajdonsag. Lehet nem is olyan jo pasi lelulrol!


Ugy viselkedj mint egy királynő,be benazz!

2020. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Jelenlétet kell létrehoznod az életedben, hogy túl tudj lépni a kisebbségi komplexuson, és a félelmeiden.
2020. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Hát ezekkel a válaszokkal semmire sem mész, csakis ezért írok én valami hasznosat.

Mivel az általad leírtak szerint már tetszel neki, ezért a kérdés nem is igazán az, hogy mit tegyél, hanem, hogy mit ne tegyél.

Eddig bármit is tettél, az bevált, tehát sokat ne változtass. "Túl egyértelmű a tetszés közöttünk" Hogy érted, hogy "túl"? Ha az a célod, hogy összejöjj vele, akkor nem értem ezt a "túl" szót. És szerintem itt van a lényeg a kérdésedben, ehhez kell másképpen hozzáállnod.

2020. febr. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Ne érezd magad szürkének v esélytelennek. Szerethető vagy, mint bárki más; méltó vagy arra, hogy szeressenek; érezd magad méltónak rá, hogy legyen egy párkapcsolatod. Szeresd magad, fogadd el önmagadat; akár írd össze a jó tulajdonságaidat pl kedves, jószívű, empatikus, becsületes, segítőkész, mittomén. :)
2020. febr. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

"...direkt mód nem mehetek oda..."

ha félénk és komplexusos vagy, ezt amúgy sem tudnád megtenni.

De miért neked kell odamenni hozzá?

Ha ő odajön, akkor próbálj beszélgetni vele: ne tedd keresztbe a kezed/lábad, nézz a szemébe, ne hunyorogj, mosolyogj, hogy kivillanjanak a fogaid, légy érdeklődő, próbáld tudtára adni, hogy tetszik neked. Gesztikulálj a kezeddel, kicsit hajtsd félre a fejedet, hogy lássék a nyakad, a kéz és a nyak ritkán ad okot komplexusra :)

Ha rákérdez a gyámoltalanságodra (és eddig még nem tűnt fel neki), megmondhatod neki, hogy nem vagy az a vagány típus,

de ha tényleg bejössz neki, akkor eddig is látta, milyen vagy, és mégis közeledett, szóval meglehet, a félénkebb lányokat kedveli.


Sok sikert :)

2020. febr. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Nekem az mindig segített hogy elképzeltem az emberről valami cikis dolgot pl biztos vékony lányos hangja van vagy WC után nem szokott kezetmosni. :D lehet röhejesnek hangzik de segít
2020. febr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő kiszemelt téged, akkor kezdeményezett is, nem? Akkor nem értem a problémát.
2020. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

#4

Ezt csak az elme hiszi. Én minden komplexusomtól és félelmemtől megszabadultam a jelenlét által. A jelen minden illúzió alól felszabadít. Pedig régen még attól is rettegtem, hogy lemenjek a boltba. Most meg tökéletesen felszabadult vagyok, és bármi történik, élvezem. Még akkor is, ha úgymond "rossz dolgok" történnek.

2020. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj! Ő is csak ember, ismerd meg, beszélgessetek! A többi jön magától. Nem kell túlgörcsölni.
2020. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!