Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok mennyire fontos szempont a hasonló kor?

Figyelt kérdés
Példa: te 35 éves vagy, és a saját korosztályodból keresel nőket. Mondjuk találsz is párat (33-36), akik szóba jöhetnek. Aztán jön egy 45 éves nő, aki mindenben veri a fiatalabbakat (csinosabb, okosabb, jobb az egzisztenciája, a gyerekei már felnőttek, igy nem vele laknak). Ebben az esetben választanád inkább az idősebb nőt?

2020. febr. 17. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy kibe szeret bele az ember nem lehet számokkal korlátozni szerintem.


F

2020. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mi a kèrdès?:)
2020. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.. 27 vagyok, 16 éves korom óta minimum 10 évvel idősebb nőim voltak. Néha volt egy-egy fiatalabb.
2020. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. A kor csak egy szám, semmit sem jelent.
2020. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem számít, csakis a vonzalom. ha van vonzódás, akkor nem érdekel hány éves. egyébként én nagyon rosszul szoktam megítélni az emberek korát, sosem jó a tippem.
2020. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem számít, feltéve hogy nem családban gondolkozunk, mert akkor igenis számít ezt nem kell magyaráznom. Nekem van már gyerekem, így a párválasztásnak egyetlen fő szempontnak kell megfelelni, hogy jól érezzem magam a társaságában és büszke legyek rá. A mostani partnerem pár hónappal idősebb nálam, de éltem együtt 13 évvel fiatalabb nővel is. Viszont az nagyon fontos, hogy legyen tisztában az értékeivel és tegyen azért hogy jól nézzen ki, nálam nagyon fontos egy nőnél hogy tetszeni akarjon nekem.
2020. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma már mindegy. Én 38 leszek, 29-45-közt tetszene legjobban egy nő. De fölfele még engedékenyebb is tudok lenni:).
2020. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!