Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves leszek és még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves leszek és még sosem volt barátnőm még csókulózni sem csókulóztam mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Szerintetek előfordul ilyen hogy 28 évesen még csokulozni sem csokuloztam se szexuális kapcsolatom se semmi még nem volt mi lehet ennek a főbb oka??
2020. febr. 17. 20:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
rossz volt as átlagom ,de itt most nem azon van a hangsuly
2020. febr. 17. 21:26
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem azon van a hangsúly, de elég sok mindenre rávilágít. Maradjunk annyiban, hogy bizonyos KÉPESSÉGEK hiányoznak belőled. Bizonyos alapvető szellemi és kapcsolatteremtéshez szükséges szintén teljesen alapvető képességek. A rossz tanulmányi eredmény az elsőnek csak a tünete volt.
2020. febr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
szerintem a oktatásras tesszük a hangsulyt akkor kutya k=otelesége beiratni a pszihologust hogy folyamatosan véigkisérje az ember szellemi képességét az iskolába tehát k=oteles lene beiratni pszihologust ez csak az eggyik lene másik nem szerettem járni 5 ikes korom óta már csak az anyám járatott oda éreztem nem nekm való az sikola
2020. febr. 18. 10:03
 14/15 anonim ***** válasza:
Te a való életben (= élőbeszédben) se vagy képes egy épkézláb mondatot összerakni?
2020. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
de össze tudok rakni valodi mondatokat is
2020. febr. 18. 15:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!