Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyanús ha este már nem ir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanús ha este már nem ir vissza? Vagy ha a facebookja nagyon csupasz?

Figyelt kérdés

Alig pár ismeros nemsok kép..

És este már nem elérhető

Én meg napkozben dolgozok nem mindig tudom megoldnai hogy írjak neki olyankor


Gyanús vagy én agyalom túl?.


2020. febr. 22. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Gyanús ez az alak. Felettébb gyanús.
2020. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Esténként egy nővel szeretkezik. Azért nem ír.
2020. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2# Ebben az esetben kettővel szoktak.
2020. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem mert van aki szerint én agyalom túl és biztos alszik este 😀
2020. febr. 22. 18:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a komolytalan válaszokkal válaszoltunk már a te "komoly" kérdésedre..... :D
2020. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az én kérdésem tényleg komoly,mert értdekelne a pasi
2020. febr. 22. 18:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tárcsázd a rendőrséget.
2020. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor leírom konkrétan, mert nem látod át. A kérdésed elhiszem, hogy a te szemszögedből komoly, de hiába kezelsz egy kérdést komolyan, attól még komolytalan lesz.


Mintha egy bohócnak a piros orráról szeretnél komolyan társalogni.


Azért születtek """"komoly"""" válaszok, mert hülyeségeken gondolkodsz és ebből csináltál egy ilyen kérdést, amit komolyan gondolsz, de alapvetően komolytalan, hülyeség a kérdés.


"Csupasz a fala"

Lehet nem a közösségi médián tervezi kiélni az életét és egyéb okok miatt nem rak fel sok mindent, pl munkahelyei miatt vagy nem ott éli az életét.


"Este már nem elérhető"

Biztosan bérgyilkos vagy orgiákon vesz részt,de ami még fontos, ami egyátalán nem jöhet szóba az, hogy alszik, hiszen mit csinálna este, ha nem a kettő közül valamelyiket, aludna?


Ezért nem lehet komolyan venni a kérdést.

2020. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hogy lehet este másik nővel van?
2020. febr. 22. 19:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, túl van agyalva a dolog. Nekem egyetlen képem van fent, amelyet regisztrációmkor feltöltöttem, sose osztottam meg semmit, nem postoltam, nem lájkoltam semmit, ezért semmi sem látható nálam Fb-n és koránfekvő típus vagyok...
2020. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!