Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti egy bikiniképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti egy bikiniképes vagy egy bikiniképtelen nővel járnátok szívesebben?

Figyelt kérdés
Bikiniképtelen alatt olyan nőt értek, aki esztétikai okok miatt nem hajlandó bikinit vagy crop topot felvenni, csak egyrészes fürdőruhát.

2020. márc. 3. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bikiniképes.
2020. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a vilag ennyire feher/fekete lenne akkor nagyon egyszeru lenne az elet. Mivan ha a bikinikeptelen 1 milliardos lakasba lakik a masik meg albiba?
2020. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Istenem, ne mondd, hogy ez is szempont...
2020. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi azaz esztétikai ok ?


Eddig meg sem fordult a fejemben amugy, de ezekután át fogom gondolni, hogy bikiniképes-e a hölgy.

2020. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Én csak kakaóbiztos csajjal
2020. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismertem egy lányt, aki soha nem járt strandra, nála az érzékeny bőr volt az ok. Olyan bőre volt, hogy 2 perc alatt szénné égett volna a strandon. Ez engem nem zavar, szeretem a kicsit különc nőket. Mit jelent az esztétikai ok?
2020. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja 4-essel értek most már egyet :-)
2020. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szép, ápolt a lába, akkor mindegy.
2020. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#6: Hogy el van hívza hasra.
2020. márc. 3. 21:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Hm..ez kb.olyan,mint ha azt kérdeznéd nőktől,hogy járna-e olyan pasival aki uszóshortban úgy néz ki mint egy botsáska valami ráragadt lobogó lepellel. Picit zsíros a lány hasa vagy mintha pl.6 hónapos terhes lenne? Pici zsír nem gáz,a nagy has,ha mellette szexi kisugárzása van ...Nem tudom. Láttam én már duci csajt olyan feszes testtel és olyan kisugárzással,hogy csak na. Férfiaknál sztem szintén röhejes ha azt hiszi kockahasa van,közben a bordái látszanak,bevan horpadva a hasa kismedencéig,mellé van egy 30cm kerületű comba egy hatalmas csontos térde és alatta egy 20cm kerületű bot lábszára,szikkadt vádlija. A karjai mintja csápok lennének... Ezt akár erről az oldalról is nézhetjük. Ha pedig valakit szeretsz,magát az embert szereted,nem a testét,akkor nem hiszem,hogy a kis pocak tragédia lenne. Én pl.bikiniképes vagyok,de nem járok strandra,nem szeretem. Felesleges időtöltésnek gondolom. Inkább túrázok. Magyarországon utoljára 12 évvel ezelőtt "strandoltam" tengerparton sziklamászás és onnan tengerbeugrás volt de az is rövidnadrág+topban,hűsítés gyanánt,nem parton hempergős strandolásként. ☺
2020. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!