Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az, hogy vágyom egy kapcsolatr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy vágyom egy kapcsolatra, akadályozni fog abban, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Mindig azt hallom, hogy ne akarjam túlságosan, mert akkor fog jönni valaki, ha egyáltalán nem számítok rá, ha nem várok rá. Hogy csak éljek boldogan és magabiztosan, rendezzem be úgy az életemet, hogy nincs kifejezett szükségem kapcsolatra, ha nem jön nem jön, mert amúgy is boldog vagy, és nem a kapcsolattól várom, hogy jó legyen az életem.

De az a baj, hogy bár igaz az, hogy boldog vagyok, jól érzem magam, és az önbizalmam is rendben van a legtöbb téren, ettől még hiányzik, hogy legyen valakim, nem tehetek róla. Látom, hogy a legtöbb barátnőmnek van barátja, és látom, hogy milyen boldogság tud lenni, mind az érzelmi, mind a fizikai része. És igen, nagyon vidám ember vagyok, és jól érzem magamat a világban, de az nem ugyanaz.

Szóval nem tudok nem vágyni rá, és nem tudok egyáltalán nem gondolni rá, és nincs olyan helyzet, amikor ne várnám (ezt úgy értem, hogy ha egy új helyre megyek, új embereket ismerek meg, bennem van az az izgalom, hogy na most hátha találkozom valaki különlegessel).

Nyilván nem zuhanok mély depresszióba, attól, hogy nincs senkim, és nem kezdeményezek fűnél fánál, csak hogy legyen valami.

Tudom, hogy még nagyon fiatal vagyok, és semmi nem sürget, de sosem volt még senkim, igaz mondjuk kb 17 éves koromig azért nem, mert egyáltalán nem is akartam még semmit.

Szerintetek gond, hogy vágyom rá és hiányzik? Így sosem lesz senkim?



2020. márc. 7. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Igen, várjál a sült galambra. Kérdezzed csak meg az itt bujkáló 30+ -os szűz fiúkat, milyen jó ötlet ez.

Abban igazuk van, hogy legyél boldog akár egyedül is, de e mellett tehetsz azért, hogy legyen kapcsolatod.

2020. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Caddx válasza:
100%
Szerintem nem gond hogy vágysz rá, abszolút nem, kevesebb esélyed sem lesz hogy legyen valakid, szóval szerintem kár paráznod. :)
2020. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Hasonlóan vagyok én is. Berendeztem az életem nagyjából, úgy érzem, megtaláltam az érdeklődési köreimet 19 éves koromra, jól érzem magam az öltözékeimben is (még ha egy kicsit különcek is) és úgy általában boldognak érzem magam. De nem teljes ez nekem, én is egyedül vagyok és néha elmerengek ezen és rájövök: Azokkal a javakkal, amikért hajdanán álmodoztam és a közelmúltban megszereztem és a felépített önbizalmammal se fogok teljes életet élni valaki nélkül. Nekem is szokták mondani, hogy ne keressek, ne csajozzak, majd összeismerkedek valakivel, meg, hogy még csak 19 éves vagyok és nem maradtam le semmiről. Hát, vannak lassacskán kétségeim. Egyébként kérdésedre válaszolnak azt mondanám, hogy magamból kiindulva az nem gond, ha van vágyad, de ha hiányzik valaki mellőled, az már gond, mert nem érzed magad teljesnek.
2020. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig azt hallom, hogy ne akarjam túlságosan"


Szerintem nem sikerült megfognod a lényeget.


Az hogy valamire vágysz nem egyenlő azzal mint amikor görcsösen erőlteted. Vágyhatsz rá, de állj hozzá lazán.

2020. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Is-is! Ha nagyon akarod az latszik rajtad es az taszitja az embereket.Viszont ha nem vagy nyitott vagy nem keresed a lehetoseget akkor nem is lesz. Pont jo igy h vagysz rá meg h jól is elvagy. Ismerkedjel aztán lesz.
2020. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tenni kell a dolgokért, de nem szabad nagyon rágörcsölni.
2020. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fontos, hogy egy hűvös fapitsa legyél. :)
2020. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ugy lett h vagytam ra... Aztan most is szeretnek es nincs, Szal valszeg kva mindegy h mit szeretnel


22f nem kerek privatot xD

2020. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A görcsösen párt kereső pasiknak szoktam írni. Szerintem úgy működik ez a dolog, (nálatok csajoknál meg pláne) jön valaki az életedbe akire azt mondod "Jé azt veszem észre magamban imádok vele lenni,akarom hogy csak velem beszélgessen",miatta még jobban odafigyelsz a külsőmre,előtte legeslegjobbik énedet veszed elő(persze bénázol) ,érzed hogy ezek melett szexualisan is vonz,lemondanál róla megszokott dolgokról.....

Na ha találsz ilyet és nem hajt rád neked kell bepróbálkozni nála.

Megjegyzés: csajok akik komoly kapcsolatra vágynak ha fennáll a vonzalom inkább lesznek szeretők mind elveszítsék apasit.

2020. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van benne logika, de azzal, hogy ezt tudatosítottad magadban, már tettél egy lépést előre.

Pusztán azzal, hogy vágysz rá, nem hátráltatod a kialakulását. Az lenne gond, ha kézzel-lábbal kapálóznál, hogy valakivel összejöjjön valami.

2020. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!