Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokkal jobban elfogadják azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal jobban elfogadják azt nőt a férfiak, akinek csak egy gyereke van az előző kapcsolatából?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy egy gyerek általában nem akadály, de ha valakinek kettő van, azt rögtön lapátra teszik.

2020. márc. 10. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Egy gyerekkel még van esély nyugalmas kapcsolatra. Mégnagyobb az esély ha a gyerek lán. Kettővel már nem sok, ki akarná azt hallgatni egész nap, hogy veszekszik egymással 2 kb idegen gyerek.
2020. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Igazából egy vagy kettő már mindegy..

Akit idegesit a gyerek az egyet se fogad el.

Akit meg nem zavar azt kettő sem zavarja.

2020. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2: És ha három van három különböző apától? Nem mindegy.
2020. márc. 10. 18:51
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Semmilyen gyereket nem fogadok el semmilyen előző kapcsolatból. Az a nő aki szült, az már nem nő, hanem anya. Az már csak a gyerekének élhet, őt már csak a gyereke jövője érdekli. Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg öregedő is, libidója erősen lecsökkent, a teste tönkrement a szülésben. Tehát az én szememben az már nem nő.
2020. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha különböző az apák az nehezebb ügy szerintem.


De akik kétgyerekes barátnőm simán talált párt de egy férje volt előtte 12 évet

:)

2020. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, EGY gyerek az még elfogadottabb.
2020. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

a 4-es mond valami igazságot azért..

Pont a napokban gondolkodtam, hogy vajon fel tudnám-e nevelni más gyerekét. Végül nagy késztetést nem éreztem arra, hogy én majd keresek valami egyedülálló anyukát, mert nem vagyok benne biztos, hogy tudnék rá úgy tekinteni, mintha a sajátom lenne vagy legalább fele annyira.

2020. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellően dekoratív, ez sem akadály, én azt veszem észre.
2020. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Annak ellenére nemsok elvált gyerekes anyuka él magányban 😊

...Szval lehet sokan ezt gondolják aztán másképp alakul.

2020. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Sokkal jobban elfogadják azt a nőt, aki vonzó. Nem fogják a ronda, személyiségre sem egy nagy durranás nőt választani csak azért, mert egy gyereke van, a csinos, szuper személyiségűnek meg 2 vagy 3. Aki gyerek előtt nem kellett a kutyának sem, azt utána sem fogja előnyösebb helyzetbe hozni, hogy kevesebb gyereke van. Aki meg mindig kellett, az több gyerekkel is fog.
2020. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!