Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyire tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire tartjátok azt vissza taszítónak, ha egy férfinek még soha nem volt párkapcsolata illetve hogy szűz?

Figyelt kérdés

Soha nem volt olyan lány, aki bejött volna nekem (ideál)


Csajozásba is szint alatti vagyok stb stb stb stb többit nem írok magamról



22F



2020. márc. 14. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Ezeket egyátalán nem tartom taszítónak, kívéve ha neki jó lenne akárki, csak ő senkinek nem kell.

Ha ez tudatos, tehát azért nem volt mert nem akar összejönni/lefeküdni akárkivel, akkor az becsületre méltó.

2020. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy nagyon taszító mert ebből nem következik, hogy bármiben rosszabb lennél, mint egy olyan akinek már volt.
2020. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az állandó mártírkodást és kisebbségi komplexust tartom taszítónak, nem a szüzességet.
2020. márc. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1

Köszi a válaszotokat!


#2



3-as: Nem gondolnám hogy kisebbségi akármim lenne, csupán én a természetes lányt szeretem. Ami manapság egyre ritkább.

2020. márc. 15. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!