Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen problémád volt abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen problémád volt abból, hogy bepróbálkoztál a kolléganődnél?

Figyelt kérdés
Engem kirúgtak. Nagy kár, szerettem ott dolgozni, most egy sokkal rosszabb helyen vagyok. 😭 Rá se merek nézni azóta nőkre.

2020. márc. 15. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
en fiatal vagyok es nekem sem konnyu ismerkedni (dolgozok teljes munkaidoben es egyedul elek, nem a szuleim tartanak el), idom nem sok marad ra. Attol fugg milyen jellegu munkahely, van ahol ez megy, de szerintem inkabb ha mar ismered az illetot. Nem mennek oda az irodaban valakihez akivel eletemben nem beszeltem es nem ismerem jol ilyen celbol, ha szeretem es meg akarom tartani az allasom. A kirugas eleg extrem, nem tudom mi tortenhetett? elokaptad neki? de ha kirugasig nem is fajul azert kellemetlen meg lehet..nekem nem kell mondani milyen nehez tud lenni, de ha nincs valaki munkahelyen akinek egyertelmuen bejossz/szimpatikus vagy, en azt mondanam probalkozz mashol, ahol nincs tetje. De ha csak artatlanul elhivtad valahova vagy valami...az szerintem nem alap kirugasra.
2020. márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Eleg nagy nagykepuseg kijelenteni, hogy kollegaval soha. Ha nem szanalomszex meg nincs mas keznel, akkor senki nem szabhat gatat.

Amugy furcsak nekem ezek a szabalyozasok. Mashol hazasfelek is dolgoznak, vagy kollegakbol koztudottan elettarssa valt par ugyanott.

2020. márc. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!