Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok mit akarnak sugallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mit akarnak sugallani ezekkel a #traveladdict / #makeuplover / #foodie dolgokkal?

Figyelt kérdés

Értem, hogy ők ezt szeretik, de a smink jó eséllyel egy férfit nem érdekel (van, van, nincs nincs), vagy talán még taszít is (a lány legyen szép, ne a smink jó).


A traveladdict meg hááát, gondolom mindenki szeret utazni, onnantól meg pénz kérdése hova, hány alkalommal... Ugyan ez a kajás is. Mondjuk ha kiirja valaki h szeret otthon főzni, pl a párjával, az mennyivel jobb, mint szeretek drágán elmenni étterembe és posztolni róla a FBra.



#társkereső #Traceladdict #makeuplover #foddie
2020. márc. 20. 07:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
32%

Úristen 11-es,meg akik osszák a véleményét ekkora incel nyafogást.


Igen itt érvénybe lép ,,Légy férfi" elv.


De azért ti is a gazella testű szexi csinos lányokra csorgatjátok a nyálatok,aki odafigyel magára.


Nyilván megteheti lesz elvárása.

Tessék keresni valami duci,elhízott nőt akkor.


Tudom erre nem áll fel,nekem se,de nekem nincsenek illúzióim sem,hogy semmire akarjak szexi nőt.


There is no free lunch.

2020. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Most megteveszto.Facebook vagy tarskereso?

Mert ugye Facebookra nem ferfiak vonzasara, hanem az osszes ismeros, kulvilag, sajat ego szamara posztol.

Magyarorszagon visszas, mert az orszag nagyobb resze nyomorban, vagy alacsony eletszinvonalon el. Ahol en elek, ott a komuves inas jar Calvin Klein poloban, es a garnelarak az egy mindennapos elelmiszer. A vilag sok tajara eljutnak atlagos emberek, legfeljebb package holiday, ujpalota szeru hotel. De itt is ez van, majomkodas, de nincs olyan jelentosege. Jobban mondva mas a jelentese. Etteremrol, nyaralasrol nem azert posztolnak, hogy pukkadjon meg mindenki, viszont senkinek nem jut eszebe pukkadozni. Az irigyseg nem alap.

2020. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
21-nek Na megjött a feminista papgáj kommandó...
2020. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!