Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Laza", szexkapcsolat, barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Laza", szexkapcsolat, barátság extrákkal. Jól gondolom, hogy azért kerültek férfiak részéről az ilyen kapcsolatok előtérbe mert egy prostituált nagyon drága?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
aha.kb
2020. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Van akinek igen, van akinek másért, van akinek meg kényszerűségből.

Ja, és azt se felejtsük el hogy minden ilyen kapcsolatban levő férfira , jut egy ugyanilyen nő. Csak a tisztánlátás végett!

Pacsi!

(Ui: nem vagyok az ilyen kapcsolatok híve egyébként)

2020. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Vagy csak mert sok nő is van akinek ez a kapcsolati forma jön be és ők meg az ilyen férfiak megtalálják egymást. A kérdés már csak az, ha nekik ez jó, mi miért károgunk bele? Miért gondoljuk azt, hogy az általunk preferált dolog automatikusan jobb is, rosszabb esetben "az egyetlen helyes út"?
2020. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem hinném. Van aki most is nagy erőkkel prostikhoz jár.

A "barátság extrákkal", az ami a nevében is van: nem szorosabb lelkileg egy barátságnál, de benne van a szex is. Attól még lehet közös programokat is csinálni. De nem folytok bele egymás mindennapi életébe, talán nem is illenétek össze egyébként, de ezen a szinten jól működik. Továbbá a prostinál a férfi élvezi a dolgot, a nő meg keres rajta, de valószínűleg nem minden esetben élvezni. Itt viszont mindkét fél örömére van ez, nem egy szolgáltatást nyújt a nő a férfinek, hiszen neki és épp annyira jó, mint a másiknak. Tehát egy kölcsönösen hasznos/kellemes kapcsolat, ahol nem akaszkodtok egymás nyakába.

Tudom, mert ilyenben vagyok.


29/F

2020. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Fent vagyok egy társkeresőn. Nagyon kiakaszt ez a hozzáállás. Én nem ilyet keresek. (Meg mikor kb. a harmadik mondata: mekkora a melled, csupasz vagy?)

Ilyenkor gyorsan elköszönök az illetőtől.

Szóval megdöbbent ez "dugnálak oszt csá" hozzáállás.

2020. márc. 21. 11:20
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam társkeresőn. Meglepődnél mennyi nő keres szeretőt egyébként, sőt...

Szóval nehogy azt hidd, hogy ez férfi dolog!


Ez van, ki kell szűrni aki nem ilyen. Írd ki, hogy csak komoly érdekel. Pár nyomi így is betalál, de majd kirostálod. Azért normálisak is vannak.

2020. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Azért mert kevés nővel érdemes összekötni az életed. Illetve azért mert a legtöbb nő ugyanazt a 10%-ot akarja magának, akik ezt ki is használják és nincs értelme megállapodni a számukra.
2020. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Azért kerülnek előtérbe, mert sok nőnek erre van igénye. Hidd el, ha nem lenne akkora a kínálat, a kereslet is csökkenne
2020. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Azért került előtérbe, mert így le tudják aratni egy kapcsolat gyümölcseit ráfordítás nélkül. Nem kell hűségesnek lenni, akkor veszed elő a másikat, amikor akarod, nem tartozol neki sem figyelemmel, sem megértéssel, sem törődéssel, sem közös élettel, semmivel. Csak dugsz, ami a prostihoz képest ingyen van, ha kedved tartja, mellette mással is ezt teszed, ha van kedved, szólsz neki, hogy szórakoztasson, de ha 3 napig bszol rá, az is oké, mert nem vagytok együtt, nem tartozol neki semmivel. Nem fogja várni a gyereket, az összeköltözést, mert nem lesz. Nem vagytok együtt és nem vagytok egy pár, csak időnként igénybeveszed a szolgáltatást érzelmileg és testileg is ingyen (illetve a maga módján fizetsz neki, mert vagy teljesen hülye és azért marad benne, vagy valamiért neki is megéri a mellőzhető, lecserélhető szerep).


Sok nő okkal nem megy ebbe bele. A legtöbb ilyen kapcsolat arról szól, hogy egy lekötözhetetlen pasinak stabil puncit és némi szeretet-illúziót adjon, amitől nem érzi magát egy magányos szarnak, mint amilyen egyébként. De ha a másik fél ragaszkodni akarna, azonnal lelép, mert mint mondtam, 0 felelősség, 0 befektetett energia muszájból, 0 kötöttség.

2020. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Azért mert a nők is ezt akarnak és simán belemennek. A nők nem lennének benne, nem is lenne ilyen.
2020. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!