Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden vágyam hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden vágyam hogy barátnőm legyen. De nem találok már évek óta senkit. Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Mindenkit barátnővel/baráttal látok, a nálam jóval fiatalabbakat is. De nekem meg még nem volt soha barátnőm.

Nem nézek ki annyira jól, vékony vagyok. Meg a viselkedésem sem megnyerő, eléggé zárkózott vagyok, amin nehezen tudok változtatni egy kicsit, de ahhoz kéne egy olyan társaság is ahol tudnék ismerkedni.


Szerintem ennyi idősen már mindenkinek volt kapcsolata, csak nekem nem.

Hol találhatnék végre barátnőt?


2020. ápr. 5. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Na, akkor az ilyenkor szokásos válaszomat írom, ami egy kérdés, amire még sosem jött itt válasz.


Szia kérdező!


Írj le 5 okot, hogy miért kezdjen veled egy nő?

2020. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
#1: Írj le 5 okot, hogy ecsetfejű gizdákkal meg bunkó bmw-s kigyúrt vadállatokkal miért kezd egy nő.
2020. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lekváros bukta. :)
2020. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

2.-nak.


- Divat.

- Hit, hogy a BMW = pénz.

- Szülői nevelés. Azaz, ecsethajú tinihomár jó, érett FÉRFI fúj!!!

- Barátnők hatása.

- Libsi társadalom hatása.

- Ezekkel találkoznak. SOK lány és nő nem találkozik FÉRFIval. Mert nem jár normális helyekre. Pl.: színház, kiállítás, komolyzene, lőtér, vadászat,...

2020. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

nem is értem...AUDI már nem is jó, adjam el?


Áááá sosem cserélném le BMW-re, az hülyegyerek autó...

2020. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 nyugi, mind2 ugyan az a..., ugyanattól a gyártótól, ami 2(+több) márkanév alatt árulja, a már külsőleg is alig kulönböző gépeit.
2020. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Vékony alkat, félénkség nem baj.
2020. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy veled van a baj. Én ha végignézek a baráti, ismerősi körömben nem sok embernek (férfiak közül) van komoly kapcsolata!

A szűkebb haveri körömben egyetlen egynek van egy 10 éve tartó kapcsolata. A legtöbbünknek évek óta semmi, max egy-két "kaland".

Szerintem ez elég durva arány (kb 10-ből 1 ember)...

2020. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Társkeresők.
2020. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mintha csak a páromról olvasnék. Egy baráti összejövetelen ismerkedtünk meg, de én voltam a kezdeményező fél, aki romantikus irányba vitte a már kialakult barátságot. Ő semmi esetre sem próbálkozott volna. A jelenlegi helyzetben az online társkereső lehetne a megoldás, vagy online fórumokon hasonló gondolkodású lányokkal ismerkedhetnél. Online legalább a személyiséged fog előtérbe kerülni és az önbizalmad talán nem tépázódik annyira. De kérlek, foglalkozz magaddal is!! Szeresd meg magad, úgy másnak is könnyebb lesz. Nekem elég sok időbe és stresszbe telt, hogy a pasim végre rátaláljon a benne lakozó férfira és megjöjjön az önbizalma.
2020. ápr. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!