Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alsókategóriás férfiként hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alsókategóriás férfiként hol találhatnék barátnőt?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő odafigyel erre. Nekünk is könnyebb lenne "kákabélűnek" lenni. De ez nem hiba, csak azért mondom, hogy nyugodtan kihagyhatod a felsorolásból. Kivéve ha majd nem figyelsz oda, és elhízol.
2020. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy nem találhatnál barátnőt? Akár olyat is aki a te írásod alapján felsőbb kategóriás?


Konkrét tapasztalatom van ismerősi körből:


Srác:

23 éves srác, szüleivel él, teljesen átlagos kinézete van (nincs kigyúrva vagy ilyesmi). Diplomája/szakmája nincs, csak egy érettségije mindössze. Az apja cégének a raktárában dolgozik fizikai munkát. Nincs autója, de még jogsija sincs (mondjuk a vírus elkezdett jogsizni). Mielőtt összejött a barátnőjével, azt nem tudom, hogy szűz volt-e még, de barátnője sosem volt korábban, azt biztosra tudom. Emellett sosem volt társasági ember. Focizni eljött velünk a srác rendszeresen, de amúgy mindig otthon ült és játszott a számítógépen vagy focimeccset nézett a tv-ben.


Csaj:

150km-re lakik ettől a sráctól (netes társkeresőn ismerkedtek meg). Minden hétvégén a srác vonatozik a csajhoz. 20 vagy 21 éves (ezt pontosan nem tudom). Egyetemre jár, orvosnak tanul. Úgy tudom most másodéves az egyetemen. Mindkét szülője orvos. Nem mellesleg modellkinézete van a csajnak. Akármilyen férfit megkaphatna, ha akarna.


A te olvasatodban nagyon nem illenek össze, mi? Pedig már több, mint 2 éve együtt vannak. A srác most a csajjal bejárja a világot is. Tavalyelőtt Máltán nyaraltak, tavaly Cipruson. Idén Görögországba mennének (vírushelyzettől függ). De már most megbeszélték, hogy jövőre Spanyolország lesz, utána a következő bakancslistás helyszín New York és Hawaii. Ezek mellett belföldön is utazgatnak amikor idő engedi.


A srác saját fizetéséből biztos nem telne ilyenekre. Ugye a csaj meg még egyetemista. Szóval azt egyébként ne kérdezd miből finanszírozzák ezeket az utakat (csak feltételezem, hogy a csaj orvos szülei is beszállnak ezekbe).


És mint írtam, már több mint 2 éve együtt vannak így is, ilyen távolságból is.

2020. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!