Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ezért lesz egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezért lesz egyre több incel, MGTOW és egyéb társadalomból kivonuló férfi, mert ezt a megaláztatást már egyre kevesebben tudják benyelni és igazából szabad országban senki nem is parancsol nekik?

Figyelt kérdés

Akiket mélyebben érdekel, olvassa el az első 2 választ ennél a kérdésnél: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Röviden és tömören azzal van bajom (és rajtam kívül még sokaknak) és ebből van örökös parttalan vita, ahol mindkét fél fújja a magáét, hogy nekem és sok más férfinak 10x vagy 100x is többet kell küzdenie, önfejlesztenie azért, hogy a nők észrevegyék.


Az egészet a prostitúció olyan formájának érzem, ahol nem pénz cserél gazdát, hanem kivagyiság. Ha külsőre és/vagy simán önmagamért nem tud belém szeretni egy lány sem, akkor nem fogok azért edzeni, gyúrni, íjászkodni, menő ruhákban járni, motorozni, stb. hogy ettől izgalmasabb legyek a szemében.


Rengeteg nagyon szegény, tényleg pottyantós vécés kategóriás zsákfaluban élő ember találja meg a párját, aki nagyon szerelmes lesz belé.


Olyan tragikus sorsok is vannak, mikor bántalmazzák a nőt, az mégis szerelmes és vele marad.


Mi meg legyünk Elon Muskba oltott Tony Starkok azért, hogy a nők egyáltalán emberszámba vegyenek, felfigyeljenek ránk?


Nem érzi más is kicsit úgy, hogy az amúgy is döglődő, örökös és állandó növekedésre épített gazdaság egyik utolsó rúgkapálásának része ez is?


Hiszen az ilyen self-made man emberek éjt nappallá téve, kőkeményen túlhajtják magukat, minden percüket hasznosan időmenedzselik, betáblázzák, ezzel sokkal jobban pörgetik a mókuskereket, mint gyári munkás társaik. Akár megtalálják a párjukat ettől, akár nem, a gazdaság win-dupla win szituációban van, mert ha nem, akkor is hajtott egy csomót és adózott is egy csomót, ha pedig igen, akkor a kamatos kamathoz hasonlóan önműködővé válik a dolog és viszi boldogan a hírét, hogy mennyire megéri önfejleszteni, mert így visszatekintve mekkora nyomoronc volt 15 évvel ezelőtt, most meg egy valóságos Fecsó lett belőle egy Vasvári Viviennel az oldalán. Vagy Andy Vajna, aki megengedheti magának a 40 évvel fiatalabb csini asszonykát.


Nem érzitek ezt nagyon gáznak? Hogy nem áll arányban a kettő? Hogy egy életen át hajtasz azért, hogy utána valaki az egzisztenciád miatt és amiatt, amit elértél az életben megkedveljen és melléd csapódjon?



2020. ápr. 8. 19:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/112 anonim ***** válasza:
29%
#89 Ez az, erről van szó, most olvastam.
2020. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/112 anonim ***** válasza:
73%

Kedves #88-as


A szomszédlányos példát én vetettem fel (#42). Itt nem azt írtam, hogy csak a BMW-s tunerjóska kellene neki, hanem hogy az ilyen típusú lányoknak is megnövekedtek az igényei.


BMW-t persze említettem a válaszomban, de csak példának. Ez egy státusszimbólum. Ha BMW-d van, egyrészt bekajálják a csajok, másrészt számukra azt jelenti, hogy pénzes vagy.

Oké, egy leélt BMW 320d-vel minden az ember, csak nem menő, de még mindig jobb, mint a BKV, MÁV.

Kocsival mehettek randira, kocsival mehet akár suliba is, stb...

Tudom, ne ismerkedjünk ribikkel. Nos, egy társkeresőn valahogy mindenképp fel kell magadra hívni a figyelmet. Legalábbis fiúként.

Ha nem BMW-t, akkor valami szuper izomzatot, vagy szép arcot, "megfelelő" stílust kell villantani.

2020. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/112 anonim ***** válasza:
36%

Miután még mindig a BMW-ről beszélsz, nem sikerült megértened azt, amiről beszéltem. (Asszem 88 vagyok)

Azok meg akik itt magukra veszik és hőbörögnek, ha ennyire intelligensek vagytok, tudhatnátok, hogy én nem az összes egyedülálló férfiról beszéltem, mert annak valóban lehet ezer oka, hogy valaki egyedülálló.


Én azokról beszéltem, akik azzal takaróznak, hogy CSAK a béemvéjs macsóknak van csaja stb. Meg akik itt nőalázó általánosítássokkal jönnek egész nap.

Megnövekedett a nők igénye? Nem tudom észrevettétek-e de a nők igénye az utóbbi években első sorban önmaguk iránt növekedett meg, és ez hozta magával a többit. Egy diplomás, sportos nő, aki tesz magáért, miért elégedjen meg Jóskával aki a panelban ücsörög a gép előtt és ennyiből áll az élete? Ha pedig a bolti eladó, duci Jutka is sportos mérnököt akar, akkor mi van? Vagy megkapja és akkor jól tette, vagy nem. Nagyobb eséllyel nem. Nyugi, ugyanolyan lelkesen bele fog szereti az autószerelő Karcsiba és el is felejti, mi volt a listáján amint megtalálja azt a férfit akihez tud vonzódni. Benneteket nem azért dobnak, mert nem vagytok mérnökök és nem BMW-vel jártok.


Aki intelligens, kulturált, jószívű és nem rohad belülről, az meg feleslegesen hívja magát incelnek, ha van önbecsülése, szerintem nevezze magát egyedülállónak, abban több méltóság van. De akárminek is hívd magad, ha van eszed, tudod miről beszélek. Ha nincs, akkor meg olyan mindegy.

2020. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/112 anonim ***** válasza:
58%

"Aki intelligens, kulturált, jószívű és nem rohad belülről"

Az ilyenek kerülnek friendzone-ba.


Nem csak virág és csillámpóni az élet, sokan tapasztaltunk itt negatív dolgokat is a párkereséssel kapcsolatban.

2020. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/112 anonim ***** válasza:
28%

Ezek a kérdések és hozzászólások iskolapéldái a sz@rfűrészelésnek. Se eleje se vége se értelme.


Igen a női elvárások rohadtul magasak. És? Majd szerinted elindul valami kollektív tiltakozás, és az összes férfi sztrájkolni fog?


Ilyen a világ, törődj bele. Döntsd el, hogy beszállsz-e a játékba, vagy nem. De a játékszabályok nem fognak megváltozni.

2020. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/112 anonim ***** válasza:
29%
#94 Az én ismeretségi körömben az ilyenek vannak párkapcsolatban. Igaz, egyikünk sem egy insta modell csaj, biztos ez lehet az oka, mert mást nem tudok erre mondani. No jóccakát, kár belétek a szó.
2020. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/112 anonim ***** válasza:
80%

Annak nevezem magam, amely definicionak megfelelek.


Onkentelen colibatusban elo ember vagyok.

2020. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/112 anonim ***** válasza:
36%
94 ezek szerint akinek van barátnője, felesége az mind bunkó, buta, tahó??? Túl sokat képzelsz te magadról, ha így fikázod azokat, akik normális párkapcsolatban élnek. Abban igazad van, hogy a párom nem csak a szerelmem, de a legjobb barátom is egyben. Friendzone😂
2020. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/112 anonim ***** válasza:
75%

#98


Nem fikáztam én senkit, de általában a lányoknál nem az intelligenciád, meg a kedvességed miatt fogsz érvényesülni.

2020. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/112 anonim ***** válasza:
14%

"de általában a lányoknál nem az intelligenciád, meg a kedvességed miatt fogsz érvényesülni"

Nálam elsődleges szelekciós szempont. Ha megvan a kémia, akkor meg szuper (nem, a kémia nem az arcberendezésen meg pénzen múlik).

2020. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!