Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hátrány ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hátrány ismerkedésnél, ha egy férfi gyerekmeséket ír?

Figyelt kérdés
Több írása megjelent, kisebb sikereket is aratott velük (pályázatokon nyert stb.). Hölgyek, nem tartjátok ezt férfiatlannak vagy furcsának?
2020. ápr. 10. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy. Ez tök aranyos.
2020. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Dehogyis, sőt!

Főleg úgy, hogy nekem is van ilyesmi múltam a novellaírásban, még jó csapat is lehetnénk

2020. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem tetszene. Tök menő lenne, hogy mi vagy a barátaink esténként "apu meséit" olvasnánk.

Nekem nincs ilyen múltam, de szeretek mesét mesélni gyerekeknek, úgyhogy nem hátrány, ha a párom is ilyen. 😇

Igaz, még nem annyira releváns a véleményem, 18 vagyok, még 10-12 évig nem szeretnék gyereket. 😁

2020. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Egyaltalan nem ferfiatlan, szerintem tok jo.
2020. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Annyit fűznék hozzá hogy én is tettem fel hasonló kérdést régebben a hobbim kapcsán. Sokaknak meglepő módon bejött.

A legtöbb nő nem egy agresszív férfiállatot szeretne , hanem egy érző embert párjául.

Ettől függetlenűl, nem lesz könnyű dolgod a csajozásban, én úgy sejtem, nekem sem az. Ha valaki olyan amilyen, ahoz más tulajdonságok is társulnak.

A lényeg hogy nincs kizáró ok , ami miatt ne találhatnál társat, vagy ami ne jönne be valakinek. Tudod mindenki másért van oda, szerencsére!

2020. ápr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
MINDEGY, hogy honnan jön a pénz!
2020. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
42% Esetedben anyádtól jön a pénz a kis markodba. Legalább annyival tiszteld meg, hogy ma elmosogatsz.
2020. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
81%

Na ha én ezt előadnám a nőismerőseimnek a punk kinézetemmel, hogy amúgy mesekönyveket, gyerekmeséket írok, abban a pillanatban dobnának hátast és röhögnék halálra magukat.

Ugyan nem ilyen témában, de szoktam fanfictiont írni, viszont jobbnak látom inkább titokban tartani, mint menőzni vele. Ez maximum csak rám tartozik és 1-2 barátomra, akik szívesen olvassák, mert hasonló érdeklődési körökkel rendelkeznek.

2020. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a munka az nem szégyen.

Ha mégse ismerkednék vele az nem a mesék miatt lenne.

2020. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!