Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közösségi média miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közösségi média miatt nem merek ismerkedni a nőkkel, hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Fb-ot én csak az ismerősökkel való kapcsolattartásra használom, 3 db kép van fent összesen szóval én annyira nem élem ezt az online életet, másnak több lájk van a profilképén mint nekem ismerősöm.


Tudom, hogy ez nem kéne probléma legyen, de mindig attól szorongok, hogy ha esetleg be is jönnék a hölgyeménynek, kikosarna mert látná, hogy üres a profilom, biztos nem vagyok népszerű meg nincs életem stb.



Tudom, hülyeség de mégis azt látom körülöttem, hogy mindenkinek mennyire fontos ez az online lét.. ennyire különc lennék?


2020. ápr. 13. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kikapcsolod a monitort és vagy nem látogatsz közösségi médiás portálokat.

Bár ilyen portálok között azért van különbség.


Az FB-n átlag a lájk alkoholisták tanyáznak.

Instán a ribik.

Van ahol drogokat árulnak, vagy fegyvert. Utóbbiakat nem érdekli az hogy te milyen vagy a nőknél.

2020. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk már inkább csak 40+ használják az fb-et. Fiataloknak is van, de kb évente kerül ki valami.
2020. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk se hasznalja senki kb a Facebookot. Csak a Messengert. Nem tudom, mit parazol.
2020. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, szóval még a fiatalabb generáció ha úgy vesszük, itt azért komolyabb szerepe van a fb-nak, instának stb.
2020. ápr. 14. 00:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Facebooknak egyáltalán nincs nagy szerepe a fiatalabb generációknál sem. Huszonéves vagyok, de van tizenéves hugom, szóval látom, hogy ő és a baráti társasága hogy használja: ugyanúgy mint én. Sose raknak ki képet, maximum a profilképet változtatják néha és ennyi. Csak a messengert használjuk/használják. Nem divat már a Facebook, jellemzően inkább a 40+ korosztály használja aktívan. A fiatalok inkább az Instagramra költöztek át.
2020. ápr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"24 éves vagyok, szóval még a fiatalabb generáció ha úgy vesszük, itt azért komolyabb szerepe van a fb-nak, instának stb."


Pont annyi szerepe van mint ha a nagyanyámnak vennék mondjuk egy ASUS Mesh router-t.Az FB Kizárólag azért fut mert van aki használja még momentán.

Ez nem lesz mindig így. Lásd VHS, vagy DVD ma már azok halott formátumok.


Am meg a saját érdekedben ember ne rakjál ki minden szart sose tudhatod ki fogja megnézni.

Százával volt már arra példa hogy a posztolgatások vezettek kirúgáshoz, szakításhoz...


Én pl kimondottan örülök neki hogy az én gyerekkoromban nem létezett közösségi média. Bármiket is csináltam senki se rakta fel a netre :)


Na ez nektek már nincs. Már mindenkinél ott van az okos telefon. Úgy hogy vigyázz mit posztolsz.

2020. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fejben is nőjj fel kicsit!
2020. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!