Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nyavalyognak, hogy a nőknek csak a kigyúrt pasik kellenek, miért nem tesznek próbát, és mennek el kondizni maguk is?

Figyelt kérdés

A kondibérlet nem megfizethetetlen, sőt, van egy csomó gyakorlat, amit otthon is el lehet végezni. A táplálkozásra odafigyelni sem nagy szám, kevesebb chipset kellene zabálni, és máris jutna zseton csirkemellre meg brokkolira.

Vagy azért nem emelik meg magukat a nyavalygók, mert mélyen legbelül tudják, hogy úgysem a kigyúrtság hiánya a kudarcaik oka?


2020. ápr. 14. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Nyavalygás - könnyű

Edzés - nehéz

2020. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
65%

Nőként mondom, nyavalygós férfiak mellett, nyavalygós nők is vannak, csak ők nem ezen az oldalon vannak. Inkább ők Fb csopikba tömörülnek, ilyesmi.

A legtöbb nő más módon nyavalyog. Egy nőnek kb bármilyen esetben lesz párja. Na, azok a xar házasságuk miatt nyavalyognak, mert könnyebb beleülni még a rosszul működő, házasságba is, csak mert b-n lehet mutogatni, hogy a világra hoztak egy utódot-amire egy gorilla is képes lenne a dzsungel közepén :D Mert a legtöbb nő, végzettség nélkül, úgy hogy anyu apu nem tudja őket támogatni, kénytelenek együtt maradi a Lacikával, mert az legalább tetőt tesz a fejük meg a kölykök feje felé. :D

Röviden :D


Vannak nyavalygós meg nem nyavalygós emberek. Olyanok akik teszek, meg olyanok akik nem tesznek, nemtől független.

2020. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Viccelsz, ugye? Ahhoz csinálni kéne valamit, nem csak a monitor mögül rinyálni, nyilván az derogál a sok rendessrácnak, nehogy már elvárjon tőlük bárki bármit.
2020. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Majd mindjárt jönnek a hormonjaikkal meg a genetikájukkal.



Aztán mikor megkérdezem őket, hogy ezt orvosi szakvélemény által tudják úgy, hogy mellette fél évig szigorúan edzettek és tartották az étrendet és úgy sem volt egy deka változás, akkor persze elkezdenek pampogni

2020. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

> mert mélyen legbelül tudják, hogy úgysem a kigyúrtság hiánya a kudarcaik oka?

Szerintem ezt a legtöbben tudják. Pár ilyen idióta vélemény még tartja magát, hogy biztos az alacsony fizetésük miatt nem kellenek a nőknek.

2020. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%
Ez kb. ugyanaz, mint amikor egyes nők siránkoznak, hogy őket senki nem veszi észre, meg hogy minden pasi csak dugni akar. Mondjuk persze könnyebb a világot, az embereket, meg az ózonlyukat hibáztatni mindenért, mint tenni bármi ellen (vagy bármiért) is.
2020. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
#4: Akkor ezt majd légyszi mondd el azoknak a dagi csajoknak is, akik azt mondják, hogy ők próbáltak ugyan karcsúbbak lenni, de a hormonjaik és miegymás miatt nem megy.
2020. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Ez itt nem a nogyulolo thread ugyhogy sicc innen. Kit erdekel, hogy nok is nyavajognak? :D Ha ok csinaljak, a ferfiaknak is szabad vagy mi? Senki ne nyavajogjon, hanem csinalja ugy az eletet, hogy az jo legyen. Ha meg nyavajog, elso alkalommal legyen neki tanacs adva, ha nem tarja be, masodik alkalomtol leszarni es kesz. Majd rajon magatol.
2020. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
#7 nekik is ugyanúgy megmondtam. Ugyanígy lepontoztak, meg én voltam a szar, mert nekem sikerült leküzdeni magam...
2020. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
#8: Intelligens megnyilvánulás, bravó. Csak arra akartam rávilágítani, hogy mindkét nemben vannak siránkozók, más kérdés, hogy mennyire érvényesül a kettős mérce, és amíg mondjuk a férfiaknál nem lehet hivatkozni a genetikára meg a hormonokra, addig ha az ugyanerre hivatkozó nőket megemlítem, akkor máris nőgyűlölővé degradálódtam.
2020. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!