Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tudnád, hogy valószínűleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnád, hogy valószínűleg beláthatatlan ideig nem fogod látni a kiszemelted a korlátozások miatt (akár hetekig, hónapokig), akkor elkezdenél ismerkedni mással, vagy várnál?

Figyelt kérdés

Ha nagyon tetszene egy nő (érzed, hogy kölcsönös), akkor megvárnád, hogy vége legyen a járványügyi idŐszaknak? v. elkezdenél ismerkedni mással?


Mit tennél?


(interneten nem vennéd fel vele a kapcsolatot, mert bizonytalan vagy a kölcsönösségben...de majdhogynem biztosra veszed, hogy viszonzott)


Köszönöm a válaszokat előre is!



2020. ápr. 16. 21:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
És hol a pitsaba ismerkednel, ha otthon ülsz?
2020. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Kedves első, az most részletkérdés (de pl. neten)..
2020. ápr. 16. 21:10
 3/27 anonim ***** válasza:
97%

Ha már neten ismerkednél mással...akkor miert nem a kiszemeltednek írsz? :)

Nincs valami ürügy amivel rairhatnál?

2020. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelmét nem látom annak, hogy a neten ismerkedjek, amikor máshoz húz a szívem, mire jó ez? Ennyi erővel neki írj, nem kell szerelmet vallanod, de ha beszélőviszonyban vagytok, akkor az is elég beszélgetésindítónak, ha megkérdezed hogy van és hogy viseli a helyzetet. Ennyit még a haverjaival is megtesz az ember, nem értem miért nem vagy rá hajlandó.
2020. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Lazán ki lehet menni, ma is kétszer sétáltam a környéken. Semmilyen "tiltás" nincs, egyedül sokan nem szabad kis helyre nyomulni, de ezen kívül...
2020. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Neten egymással is tarthatjatok a kapcsolatot.
2020. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Na ez nekem is magas... Neten nem mindegy, h a kiszemelted vagy más, egyikkel sem tudsz személyesen találkozni. Vagyis értem, a mást már ismered, volt személyes kontakt, vagy legalábbis remélem, h így érted. Energia az energia, én nem fektetném olyanra, aki biztos, de nem annyira érdekel... Lehet ebből az időszakból jót is kihozni. Ne gondolkozz már annyit. :)
2020. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó..lehet hülye vagyok, de nem teljesen világos, mit is szeretnél mondani..-_-
2020. ápr. 16. 21:24
 9/27 A kérdező kommentje:

Írni nem fogok, mert képtelen vagyok, rohadtul gyáva.. :( Élőben alig-alig merek odamenni hozzá és felvenni vele a kapcsolatot, nemhogy még írogassak neki...


Én vagyok a nő egyébként.

2020. ápr. 16. 21:26
 10/27 A kérdező kommentje:
Sajnálom, pedig beszélgettem is már vele, de valahogy képtelen vagyok a neten írogatni neki.. :(
2020. ápr. 16. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!