Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg problémásnak találják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg problémásnak találják a férfiak az olyan nőt, aki az első vagy második randin nem akar szexelni, hogy ezért a friend zone-ba teszik őket és utána nem érdeklődnek már irántuk?

Figyelt kérdés
Nekem ez a tapasztalatom, többször megkaptam, hogy túlságosan rugalmatlan vagyok és miért nem lehet csak élvezni a pillanatot és majd lesz, ami lesz...

2020. ápr. 19. 12:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2%

Az ilyen nők fapinák mind!

Bár még azokban is több élvezet van!

2020. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a duma amit kaptál tipikusan a kalandkeresésről szól. De ehhez nem kell nagy ész, egy pontos kérdésnek berakható egy középfokú magyar érettségibe is...

Amúgy pedig, hogy hányadik alkalomnál jön a szex... Teljesen változó. És én amondó vagyok, hogy nem is ennek az idejétől függ a kapcsolat esetleges minősége.

Szóval nincs ilyen, hogy második vagy negyedik randi.. Vagy egy hónap után... Ez ahány emberi kapcsolat annyi féle verzióban elképzelhető.

2020. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Egészséges lelkületű embernek úgy jó a szex, ha az két ember kölcsönös örömszerzésén alapul. Ez feltételezi, hogy mindkettőnek van hozzá kedve. Akik ezen problémáznak, azok csak egy ürítőzsákot keresnek.

Azt gondolom, a gyökér férfiak, és a szexuális igényeket megfelelési kényszerből feltétlenül kielégítő, könnyen kapható nők egyaránt felelősek azért, hogy ez a felfogás ilyen széles körben népszerű manapság. A férfiak számára nem problémásak azok a nők, akik nem akarnak mindjárt ágyba bújni velük. Az éretlen, véglény kreténekkel meg nem kell foglalkozni.


37F

2020. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen férfiak, de azokkal nem egymást keressük, ennyi. Természetesen közel sem minden férfi ilyen. Én úgy vagyok vele, hogy mindenki megtalálja a hozzá illőt, a többivel meg nem érdemes foglalkozni.
2020. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Amikor felhoztam, hogy először ismerkedjünk, aztán látjuk, hogy kapcsolat irányába elmozdulhat-e a dolog és azután a szex is előjön természetesen, azt mondták, hogy ma ez nem így működik, ki kell egymást próbálni aztán lehet majd idővel eldől, hogy ez kapcsolat lesz-e vagy kellemes időtöltés volt...
2020. ápr. 19. 12:28
 6/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább szól arról, hogy ők kalandot keresték, veled felsültek, és hogy ne az ő egyelegük legyen negatív rád helyeznek egyfajta pszichikai nyomást, hogy úgy érezd te vagy a problémás ebben a történetben.
2020. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

:D na azért ez elég gáz lenne ha minden férfi így gondolkodna!

Én legalább is nem tudnék első randin szexelni az biztos, meg kell ismerjem előtte kicsit a nőt. Úgy 3-4 randin szerintem már, ha nagyon megvan a vonzalom, akkor okés a szex. De ehez tényleg egy hullámhosszon kell lenni. Ezt most komoly kapcsolat céljából való ismerkedésre értem.

Nyilván ha valaki már az első alkalommal le akar feküdni, az valószínűleg nem a párját keresi, csak egy jó szexet.

De az hogy kinek mi a normális, az változó. Van amelyik nő már az első alkalommal hanyattfekszik. Ha te nem ilyen vagy , ne foglalkozz ezen férfiak kijelentésével. Úgy cselekedj ahogy az érzéseid diktálják. Ne mások véleménye alapján dönts.

2020. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

igen, leírták.

Az ilyen jobb is, ha lemond rólam, de barátkozni se akarok vele feltétlenül, az is csak azért van, hátha egyszer megjön a kedvem, egy-két alkalomra.

Én nem ezt keresem, nem azt, hogy hátha na akkor ettől a szextől belémszeret, és lesz, ami lesz

2020. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

persze, egy kvázi idegennel lefekszem, hogy megtudjam, összeillünk-e, mert csak ez alapján lehet eldönteni.

A szerelem nem szexből alakul

2020. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te teljesen mást láttál a helyzetbe, mint ami történt. Szóval, volt pár srác, aki csak megakart dugni. Nem adtad be a derekad, ezért kilogikáztad, hogy friendzone-ba tettek, mert nem feküdtél le velük 2 randin belül.

Ezek a srácok amúgy sem akartak volna tőled komoly kapcsolatot, csak szexet.

2020. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!