Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utcán (nyilván nem a járvány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán (nyilván nem a járvány idején) milyen szöveggel lehet megszólítani egy olyan lányt, akivel párszor már láttuk egymást?

Figyelt kérdés
Idegenekkel zárkózott vagyok, nehezebben szoktam oldódni, poénkodni is csak már oldódás után. Tudom, hogy valami frappáns és egyedi kellene, de félek, hogy az erőltetettnek tűnne. Ciki lenne valami olyasmi, hogy "Szia, többször láttalak már, és rokonszenvesnek tűnsz, szeretnélek megismerni"? Sajnos nem sokszor láttam őt, és teljesen esetleges, hogy látom-e, de ebből a kevés esetből is néhányszor rám mosolygott. Nem tartom magam rondának, idiótán sem szoktam kinézni, bájos volt a mosolya, úgyhogy csak remélni tudom, hogy ő is szimpatikusnak talált engem. Szóval mit mondhatnék neki, amivel normálisan közeledhetek hozzá?

2020. ápr. 19. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a szöveg jó lesz. Egyenes, célravezető, nem agyatlan “csajozós” szöveg.
2020. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy normális szöveg, a “csajozós dumákat” kerüld, mert csajozós duma nem létezik, csak szánalmas beégés.
2020. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond,őszintén egyenesen így megmondod és majd kiderül mi lesz belőle. (ha szimpatikus vagy neki ennyi bőven elég)
2020. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3: Gondolom, a te intellektusodra tapadnak a nők. Egészen addig, amíg ki nem derül, hogy nincs.

A többieknek köszönöm a hasznos válaszokat. #4: Nem tudom, elvileg szerintem lehet esélye annak, hogy szimpatikusnak talál, olyan aranyosan mosolygott.

2020. ápr. 19. 22:10
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell semmi extra, ami leírtál, teljesen jó. ha engem leszólítanak, alapból értékelem a pasi bátorságát, és pár mondatból leszűri az ember lánya, szimpatikus-e neki a másik, meg tetszik-e persze külsőre, nem kell az extrás szöveg. az inkább erőltetettnek hat sokszor..
2020. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem baxxogatásból írom, de engem személy szerint sírba lehet tenni azzal a szöveggel, hogy "szeretnélek megismerni". Totál egyirányú a dolog. Nem az érdekel, hogy az illetőt esetleg érdekled-e, van-e kedve megismerkedni veled, hanem hogy te szeretnéd. Kb mintha azt közölné valaki, hogy "éhes vagyok". Jól van, értem, de én most mit csináljak veled? Persze értem, hogy mit akar vele mondani, aki mondja, szeritnem mások nem akadnának fenn rajta, de engem mindig különösen felbaxx, amikor ezt hallom.
2020. ápr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#7: Oké, és akkor mit mondjak? Kérjek engedélyt arra, hogy megismerhessem? Ez meg olyan, mintha a randin megkérdezném, hogy "megcsókolhatlak?". Hogy egyoldalú így a kommunikáció? Meglehet, de ha az adott személyt nem érdeklem, akkor úgyis közölni fogja, másrészt a nők elvárják a férfiaktól a kezdeményezést, a férfias kiállást, szóval vannak ilyen egyoldalú dolgok az életben.
2020. ápr. 20. 08:23
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a "szeretnélek megismerni" is ugyanolyan ciki, mint a "megcsókolhatlak?" vagy a "leszünk barátok?" óvodában. Ezek szerintem olyan dolgok, amiket nem kérdezni kell, hanem csinálni. Ha szeretnéd megismerni, akkor kérdezz tőle valamit, ami érdekel, hogy megismerd. Ha nem érdekled, akkor úgysem válaszol majd. De mondom, lehet, hogy ez csak az én fogyatékosságom, látod, hogy rajtam kívül mindenkinek tetszik a "szeretnélek megismerni" szöveg. Ha nekem tetszene valaki, akivel együtt utazom, akkor bőven elég lenne, ha odajönne hozzám azzal, hogy "szia, eszrevettem, hogy régóta együtt utazunk. Én Feri vagyok, téged hogy hívnak?".
2020. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

sehogy, sehogy sehogy légyszi.

aki az utcán megy, megy valahová, dolga van, ne tartsd fel. a szöveg is elég dedós. szeretnélek megismerni? én erre annyit mondanék, meg fogod bánni. :D tévedésből én is mosolyogtam már, mert jó kedvem volt aznap, és akkor néztem, hogy valami fhaszfej bámul és vigyorog... hát lehet, nem neked szólt, kisöcsém :D

2020. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Megpróbálhatod, de aztán ne a másik legyen a hülye, ha mégsem akar így ismerkedni. Nő vagyok én is, az ismerőseim túlnyomó része meg sem állna egy idegennek az utcán vagy ha meg is áll, a döbbenettől nem tudna semmi értelmeset mondani, majd ahogy kezd leesni, akkor menekülne a szituációból.
2020. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!