Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha annyira könnyű a középkorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annyira könnyű a középkorú nőknek (40+) bepasizni, akkor miért sír itt sok 30-as nő, hogy szingli? Holott bármelyik kérdésre megyek,10/10 nő azt mondja, egy nő 35 felett a legkelendőbb a férfiaknál, sőt 30 alatti férfi jár nekik.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Mi az a sok 30-as no? A hasonlo kerdeseket tobbnyire ugyanazok az emberek teszik ki, hatha legkozelebb mas valaszokat kapnak.

Tehat kb max 3 db harmincas no hisztizik itt, de lehet sokat mondtam.

2020. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ezeket az agymenéseket honnan szedted kérdező?
2020. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű. Nem az életkoron múlik. Egy jó nő kell 16, 26, 36, 46... évesen is - nyilván nem ezek panaszkodnak, nekik bejött az élet. Hanem a magunkfajta, aki már fiatalon is alig vagy egyáltalán nem kellett, és ez az idő előrehaladtával egyre rosszabb.
2020. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Itt a legtöbb válaszoló nő.

Nekik nehéz és szomorú lenne leírniuk egy másik nőnek az igazságot.


Azaz azt, hogy egy pasi, ha kicsit odafigyel magára, van normális melója, némi egzisztenciája, és kicsit normális, akkor kaphat nőt, 16-tól 60-ig.


De egy 35+-os nő, pláne 1-2 gyerekkel, már csak a szexpartner és/vagy az adóstárs kategóriának kell egy férfinek. Kivéve, ha NAGYON FULLOS nő, de a legtöbben nem azok sajnos.

2020. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Peldaul csak harmincasok. Nem azonos korosztalyrol beszelsz. Ki mondta, hogy idovel nehezebb? Pl utana nem akarnak gyereket, a sajatjaik nagyobbak. Mar amennyiben igaznak vesszuk a te feltetelezesedet.

De egyet ne felejts el. Heteroszexualis embereknel ugyanannyi ferfi talal part, mint amennyi no.

2020. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Az egy dolog hogy ki talált párra, vagy mennyien élnek párkapcsolatban. Ha a felszínt megkapargatnád, akkor azt látnád hogy lapos, unalmas vagy kényszer kapcsolatok tömkelege van mindenhol. Nem az első 1-2-3 évet kell alapul venni, hanem mondjuk a 8-10+ évet. Ettől függetlenül elég kevés kapcsolat éli meg az 5-ik évet. Az meg hogy szingliként vagy elválva teljes vállszélességgel, óriási mosollyal és reménnyel falod a nőket vagy férfiakat, az is csak arról szól, hogy akkor még vonzó és érdekes, de inkább édes minden kapcsolat eleje. Én már sokszor mondtam, hogy a többségnek 2-3 év múlva szakítani kell, majd egy új és izgalmas kapcsolatban élvezni a szexet, a kirándulásokat, a borozgatásokat stb.


Ennyi a lényeg.

2020. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Elgondolkodtam mi lesz 10+ év múlva őszintén:


szerintem max az ilyen surmók miatt nehezebb lesz 40-esen, mint a # 4-es is. A helyzet az, hogy férfiaknál is aki értelmes, egyéniség, és benne vannak azok a tulajdonságok, amikkel AKAR egy nő a családot tervezni, őket nyilván nagyrészt már lecsapták 40-re. ( hülyék ennének nem így tenni, valljuk be 30-as évek a legideálisabb családtervezésre manapság).


ÉS ki marad? Az értelmesek legtöbbje foglalt, a maradék meg a # 4-es, suttyó paraszték, akik képtelen egy normális kapcsolatot 1 évnél tovább fenntartani, vagy alapból azok, akik x okból kiolyólag suták.


A 40 felettieknek max a válások, tönkrement házasságok után jövő újrakezdésből lesz még esélye normális kapcsolatra.


Ja, és igen, én p milliószor előbb kezdek elvált apukával, mint egy # 4-es-hez hasonló, 40 évesen is még suttyó szinten tartó senkivel. Ez a ritka minden korosztályban és ezért nehéz normális embert találni, a kor itt csak másodlagos. Lehet 40 + évesen is, hisz láthatóan valaki 16 évesen is éretlen akire a zoknimat se bíznám rá, és van aki 40 évesen is ilyen gyökér szinten van. ;)

2020. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert 40 fölött mindkét nemnél elég sok az elvált, már nagyobb gyerekkel rendelkező. És a közhiedelemmel ellentétben az elvált, 2 gyerekes Józsi sem talál könnyen fiatal, gyerektelen, szingli barátnőt. Másrészt egy csinos 35 körüli nőnél bizony gyakran bepróbálkoznak 30 alattiak is.
2020. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 36 évesen mentem férjhez másodszorra. Akkor én fullos nő vagyok. Köszi :)
2020. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!