Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen szerintetek?

Figyelt kérdés

Van ilyen, hogy egy 25-30 közötti pasi annyira önbizalomhiányos legyen, hogy azt gondolja nem kell senkinek miközben intelligens és tök jól néz ki?

Állítólag, ha egy lánnyal alakulhatna is neki valami ő kilép az elején, mert úgysem kellene a másiknak, nem képes ezt elhinni, hogy iránta érdeklődne egy lány.



2020. ápr. 26. 18:49
1 2 3
 1/23 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem van.
2020. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek.
2020. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. Viszont én ha alakult volna valami akkor nem léptem volna ki. Csak sajna valahogy elkerült engem mindig ilyen téren a szerencse. Még most is.
2020. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Van, miért ne lenne? Csupán az a gond, hogy valószínűleg nehezen győzhető meg az illető arról, hogy ő is érdekelhet valakit. Én is ilyen vagyok, azt is nehezen tudom elhinni, hogy egyáltalán tetszhetnék valakinek, mindig arra gondolok, hogy egy átlagos lány is ismer rengeteg olyan srácot, aki jobb, szebb stb. nálam, akkor miért pont engem akarna.
2020. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

De 10/10-es pasi szerintem, izmos, magas, kedves, nagyon jó a kisugárzása, én nagyon oda voltam érte, pedig ritkán érdekel valaki.

Utólag egy közös ismerősünk mesélte ezt róla.

2020. ápr. 26. 19:08
 6/23 anonim ***** válasza:
Persze h van, a nők egy része is pontosan ugyanezt csinálja
2020. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ahh ez azért nagyon nem oké, mert hiába vágyom rá, egyrészt így nem lenne belőle amúgy se semmi, mert nyílván azt gondoltam nem érdeklem, másrészt én könnyebben el is tudom így engedni, azt hittem hogy nagy nőcsábász, élvezi az életet hiszen nagyon jó pasi megteheti, de ha ez a helyzet, nekem fontos hogy rendben legyen a másik lelkileg és nem akarom, hogy erről szóljon a kapcsolat, hogy bizonygatnom kelljen folyamatosan, hogy de igen őt szeretném.
2020. ápr. 26. 19:23
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Van. Én is ilyen vagyok, kb. 8 éve egyedül. El se tudnám már képzelni másképp
2020. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
Mivel nem igazán kapok pozitív visszajelzéseket a külsőm kapcsán (sem szavakban, sem tettekben, sem mondjuk pillantásokban, mosolyokban), így elég nehéz, és bevallom, még inkább frusztrál, ha hallom, hogy valaki áradozik akár egy ismeretlenről is, hogy milyen jól néz ki, milyen jóképű stb. Nekem nem kellene, hogy bárki is folyamatosan bizonygasson bármit is, elég lenne, ha több pozitív jelet kapnék, és ha tényleg biztos lehetnék abban, hogy jó páran engem is helyesnek találnak. Szarból nem lehet várat építeni, tartja a találó közmondás.
2020. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ez nem ilyen egyszerű, hogy jobb, szebb stb. Ennél sokkal több tartalom van mindenkiben. Életemben 3 srác volt, aki ennyire vonzott.

Arra nem gondoltatok, hogy ez egy önbeteljesítő jóslat? Meg gondolom azzal se mondok újat, hogy a nőknek egyik legfontosabb dolog ismerkedésnél, hogy legyen magabiztos a férfi. Lehet, hogy rólatok is ezt gondolja valaki, mint amit én az ismerősömről, biztos találok mást majd, csak lehet hogy történhetett volna úgy hogy Vele, saját maga alatt vágja a fát aki ezt csinálja.

2020. ápr. 26. 20:34
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!