Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen jégszívű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen jégszívű p****csa?

Figyelt kérdés

Azt hiszem alkalmatlan vagyok egy kapcsolatra.

Általánosságban szerintem semmi nagy gikszer nincs velem, egy nagyon zárkózott ember vagyok, de jó megfigyelő is, emiatt tudom ki az a pár ember, akit viszont tényleg érdemes beengednem az életembe, (barátilag!) emiatt nem érzem magányosnak magam szinte sose, megelégszem a pár baráttal, és nagyon szeretek egyedül lenni, sőt szükségem is van rá.

És a zárkózottságomban nincs semmi érdektelenség, ez fontos, mert emiatt nem értem magamat romantikus témában. Ugyanis kérdezni elképesztően szeretek, nagyon figyelek az emberekre, nagyon át tudom érezni ami bárkivel van, és abszolút elfogadó vagyok.

Plusz ami még furává teszi a történetet, hogy egy nagyon nagyon szenvedélyes, érzelmes és nyugtalan ember vagyok, tényleg nagyon szenvedélyes tudok lenni kb bármivel kapcsolatban.


Szóval most jön a NAGY DE... (ahol garantáltan ellenszenvessé válok, de hát ez az igazság)


Egyszerűen egyetlen fiú sem tud lekötni úgy, hogy komolyan akarjak tőle valamit, el sem tudom képzelni, hogy bárki valami szenvedélyféleséget váltson ki belőlem, akármit, csak egyszer az életben tudnám mondani valakire, hogy hű, ez valami más mint amit eddig láttam.

Amíg csak egy random emberként van jelen az életemben az adott fiú, addig érdeklődő vagyok, meg kedves, és nagyra tudom tartani, de amint arra kerülne a sor, hogy ,,ismerkedjünk’’ annyi is volt a dolognak. Egyszerűen minden fiút annyira tudok unni, ugyanazok a sémák az ismerkedésben, ugyanaz a kamaszfiús életszemlélet, ugyanazok a bókok, amiket csak azért mondanak, mert azt úgy kell csinálni, mert a romantikus filmekben is úgy csinálják. Mintha direkt egyformán viselkednének, nem tudom, azért-e, mert kamaszok és kis hülyék, vagy mi a gond, de unalmasan kisfiúsak és hát nem tudom. Lehet nem ez a gond.


De amint elkezd az adott illető beszélni, rájövök, hogy igen, ezzel a fiúval az ég világon semmi gond nincs, aranyos, vagy éppen szexi, kedves meg jó ember, de ha kicserélnék egy másik ugyanígy abszolút jófej emberre, ugyanott tudnám folytatni a beszélgetést, ahol abbahagytuk, és nem érdekelne, hogy kicserélték, és aztán akárkire lecserélhetnék őt is, és az is totál hidegen hagyna. Nem érdekelne egy kicsit sem.


Szinte minden embert akivel találkozom, valmilyen módon fantasztikusnak tartok, de soha senkivel nem jönnék össze közülük, egyszerűen nem érzek semmi ilyesmit. A baráti kapcsolataimban nincs ilyen élményem, mert ott nekem semmi közöm ahhoz, hogy az illető milyen szinten ,,érdekes’’ vagy mennyire passzol hozzám, az egy sokkal lazább dolog.


Nem első benyomás alapján jutok erre a döntésre, van bennem hajlandóság arra, hogy részletesen megismerjem a másikat, illetve tudom erőltetni, hogy de igenis adni kell jó sok esélyt. És nem a nagy szerelemre válok, híve vagyok a lassan kialakuló nem Rómeó és Júlia típusú szerelemnek, ha az jönne az életembe, nem igazán kajáltam be Hollywoodot.


De ez nem jelenti azt, hogy összejöhetek tiszta lelkiismerettel valakivel akinek azt tudnám mondani a kapcsolatunk bármelyik pillanatában, hogy nem érdekel, hogy veled vagyok-e vagy valaki egész mással, mert ennyire sem tartalak érdekesnek. Ez kegyetlenség lenne tőlem, és nagyon nem fair. Ráadásul, ha nem is bántana a lelkiismeret, akkor is irtózom belemenni egy ennyire tartalmatlan kapcsolatba.


Voltak randijaim egy olyan sráccal aki modellkedett, szóval megtapasztalhattam, hogy a kinézet valahol az utolsó pontok egyike azon a listán, hogy engem mi érdekel... Ha egy vézna béka szerű srác ,,csúnya’’ srácnak olyan kisugárzása lenne, hogy meglepne valamivel, és olyat tenne, amitől érdekesnek találom, hát ásó kapa nagyharang, úgysem szépségversenyre nevezzük be őt, hanem párkapcsolatot próbálunk kialakítani, akkor meg minek. Legyen ápolt, ne legyen durván elhízva, azt slussz.


Van egy srác akit a világon az egyik legjobb embernek tartok, tényleg kevés okosabb, jobb lelkű, kedvesebb embert láttam, még jól is néz ki, kb mindenben tökéletes és NEM ÉRZEK IRÁNTA SEMMIT. Mert semmi nem teszi kiemelkedővé a számomra. Fantasztikus ember, de ez nem indokolja, hogy pont vele legyek, mert nem a tényszerűen megfogalmazható értékei alapján szeretek bele bárkibe, ez egy érzés, aminek nem lehet megparancsolni logikus érvek alapján, hogy legyen, ha nincs nincs, és nekem nem jön.


És nem vagyok leszbikus, sem aszexuális, sem aromantikus, voltam már szerelmes és nem nő volt az illető (idősebb volt, nem is tudott róla, ezért nem számítottam bele a sztoriba) plusz abszolúte képes vagyok felizgulni, ezzel nincs problémám.


A barátaim mindig bíztatnak, hogy csak vagyok annyira boldog az életemben, hogy ne akarjak feltétlen beleugrani egy kapcsolatba, mert ,,szükségem van rá’’, és emiatt van ez. Plusz mondják, hogy ,,engem nagyon meg kell hódítani, de ha valakinek egyszer megnyílok, az valami nagy dolog lesz’’ hát nem tudom...

Nem tudom, nekem ez kicsit hízelgésnek hangzik, emiatt kérdezem elfogulatlan emberektől...


...Hogy mégis mi a jó élet bajom van nekem?!

Mondanám, hogy csak jófej válaszokat várok, de nem mondom, mert tudom, hogy erre megérdemelek hideget-meleget, de hát nem akaram szépíteni az igazságon.


(Hivatalosan már ebbe a kategóriába tartozom, szóval gondoltam, miért ne kérjem érettebb emberek tanácsát)



2020. ápr. 28. 19:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sokat beszelsz :)
2020. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ajjajj, elnézést kérek a terjedelmért, aki ezt a Háború és békét elolvassa, hát gratulációim... Pláne, hogy nem kifejezetten Háború és béke minőség. Tényleg elnézést://
2020. ápr. 28. 19:05
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Gondlom kis 18 éves pics...a vagy. Majd lesz ez jobb később. Szerintem meg az aszexualitás határán vagy. Talán még nem indultak be a hormonjaid. Majd később beindulnak, nincs ezzel baj.
2020. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#1, abszolút jogos, de az életben nagyon keveset beszélek, csak írni írok sokat:))
2020. ápr. 28. 19:08
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
túl hosszú.. Megéri végigolvasni? Inkább elolvasok egy másik kérdést! Szia!
2020. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Még valami: Miért lenne baj, hogy nem tetszik neked senki?

Te jól elvagy így. A pasik is elvannak nélküled.

Szóval nincs semmi baj.

2020. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#3 18 éves vagyok az igaz, de a hormonjaim szerintem a helyükön vannak, szexuálisan nagyonis tudok vonzódni emberekhez, a fizikai résszel semmi gondom, csak érzelmileg nem megy. Akik fizikailag bejönnek, lelkileg azok sem.


#5 a helyedben én is ezt tenném, hogy őszinte legyek:))


#6 ez is igaz, de nagyon zavar, hogy többen közelednek felém, pont most elég sokan, ez így jött össze, ezért írtam a kérdést, mert semmi logikus indokom nincs, hogy ne tetszenek nekem.

2020. ápr. 28. 19:15
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a baj ha már voltál szerelmes. Gondolkozz azon abban az emberben mi tetszett és várd a következőt.
2020. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Vannak ilyen emberek, en is ilyen vagyok mar 31 eve es az mellett, h minket egy flegma holdjaronak es mondjuk egy kockas inges parasztnak gondolnak egesz frappans igy az elet! Nincsenek barati viszalyok szappan opera csak a kokemeny maszti!
2020. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én végigolvastam.Lehet, hogy semmit nem ér ez a tipp, mert eléggé közhelyesnek tűnhet, de... nyisd ki egy kicsit jobban a szemed. Talán valakit, valamit szem elől tévesztesz. Úgy értem, lehet valakit hanyagolni kezdtél, mielőtt megismerhetted volna teljesen. Nem lehet mindenkit megismerni 5-6 beszélgetésből. Nekem 3 évbe és több elszalasztott lehetőségbe került, hogy beleszeressek valakibe. Viszont már az elején éreztem, hogy ez a valaki más és olyan furán tolakodott be az életembe. Az napok persze pörügtek tovább és sok mindenre nem figyeltem oda. Lehet, hogy emiatt már soha nem is leszek ennek a hajónak az utasa.
2020. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!