Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakinek élete során sohasem lesz barátnője/kapcsolata?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember azt mondja, hogy ilyen nincs, előbb utóbb mindenki talál magának párt, ha sok kapcsolata nem is lesz, legalább egy-kettő biztosan.

Én viszont kezdek ebben kételkedni, mert nem vagyok már tini, viszont egyáltalán nem volt még közöm nőhöz semmilyen formában, hiába próbálkozom...



2020. ápr. 29. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Létezik, több ilyen embert is ismerek. Az a poén, hogy mind teljesen normálisan néz ki, nem betegek. A férfiak félénkek, zárkózottak, az egyik nőnek túlzóak az elvárásai, a másik meg simán csak nem akar párkapcsolatot. Jó eséllyel egyedül fognak meghalni.
2020. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden történelmi korban voltak ilyenek.
2020. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy 40 évesen már bejösz a 35-50 éves nőknek.
2020. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, ha havonta 10 nőnél próbálkozol tinderen, élőben, társkeresőn, munkahelyen, akkor egy idő után biztos találsz valakit.


De ha csak ülsz a popódon...

2020. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kornikus00 ***** válasza:
Könnyen megeshet.
2020. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%

Ismerek én is ilyet, de nem sokat. Szerintem magadban kellene keresni a hibát.

- lehet nem megfelelő nőkkel próbálsz ismerkedni

lehet nem megfelelő módon közeledsz feléjük

Biztos hogy a te látasmódod a nem megfelelő. Semmit nem szántam sértésnek. Kívülállóként látom így.

2020. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Barnabas333 ***** válasza:
Létezik ismerek ilyeneket nőben és férfiben is. De tényleg ritka azért. Ezek az emberek nem sokat tesznek, sok az elvárás vagy hamar meggyűlölik a másik német stb...
2020. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Attól függ, ha havonta 10 nőnél próbálkozol tinderen, élőben, társkeresőn, munkahelyen, akkor egy idő után biztos találsz valakit."


Itt azzal van a baj, hogy nagyon sokan azt hiszik, hogy mi forever alone típusú férfiak nem próbálkozunk. Tinderen valami 3000 jobbra húzásig, társkeresőn meg vagy 150 elküldött levélig számoltam, hogy hányan nem foglalkoznak velem. Egyetlen probléma van itt: nem arról van szó, hogy randi után nem kellünk senkinek, hanem hogy nem jutunk el a randiig, mert se válasz, se jobbra húzás nem érkezik nekünk. Élőben nem próbálkozok.

2020. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok próbálkozásnál sem biztos az eredmény csak valószínű. A házasok (beleértve a gyerekkel idilli családi életet élőket is) döntő többségénél sem a másik fél volt az "A-terv" hanem "végül ez jött össze de utólag nem bánom". Akik visszautasítgatnak azok még bíznak valami felsőbb polcosnak vélt valakiben de ahogy az idő múlik úgy változhat a széljárás
2022. okt. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!