Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vele lennél ezzel a felállással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele lennél ezzel a felállással?

Figyelt kérdés

Megismerkedtek. Szeretitek, kívánjátok, imádjátok egymást.

Érzelmileg, értelmileg, a közös céljaitokat tekintve egyszerűen tökéletesen passzoltok. A "borsó, meg a héja" dolog. Mint ha a mindenből (barát, társ, szerető, szexpartner, pár, bizalmas,...)a legjobbat kapnád.

És valóban éreznéd, és tudnád, hogy szerelmes beléd.


Viszont neki nem te vagy a nagy Ő. A nagy Ő-je már nincs meg neki. Nem is lesz soha.



2020. máj. 2. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Akkor mindaz, amit az elején leírtál, nem igaz. Pótmegoldás nem leszek.
2020. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1.-nek.


Akkor nem kezdesz elvált személlyel? Sem özveggyel? Sem olyannal, aki már volt szerelmes? Vagy egy olyan fiúval, aki átélte a legnagyobb érzelmi és szexuális kalandot amit egy fiú csak kívánhat, azaz, hogy az első partnere a MILF tanárnője volt?

2020. máj. 2. 17:38
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
De, de akkor neked kell lenni a nagy ő-nek, nem pedig pót személynek.
2020. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ilyet maximum éretlen emberek mondanak vagy olyanok, akik még az exüket szeretik. Pótlék nem lennék. Azt elfogadom nyilván, hogy volt előttem is élete, de annak vége lett, okkal, lépjen tovább. Ha meg a múltban akar élni, csinálja nélkülem.
2020. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Őszintén kétlem hogy mindenkinek a milf tanárnő az etalon szexben...

Ami engem illet olyannal vagyok együtt akinek én vagyok a párja. Akinek valaki más azzal nem. Attól hogy valakinek volt már párja volt szerelmes esetleg házas még nem evidens hogy egy piedesztálra emelt valaki az illető az életében. Sőt a legtöbben le tudják magukban zárni olyannyira a korábbi kapcsolatot hogy semmilyen érzést nem vált ki az ex.

Ha valaki ideált gyárt egy exéből azzal nekem semmi dolgom.

Bármikor el tudom fogadni hogy volt olyan exe aki jobban főzött vagy szopott vagy bármi. De egyrészt erről se kell tudnom másrészt ettől még látja miben vagyok jobb mint azok a nők. Ha valaki a "nagy ő-t" látja az exében akkor nekem ott nincs helyem mert ló helyett nem leszek szamár.

2020. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Igaza van 1 nek, akkor minden amit felsoroltál a valóságban nincs, csak a te fejedben...
2020. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Ostoba az egész felvetés, ha borsó meg a héja a másik érzéseiben is fennáll, akkor tudja, hogy én vagyok az igazi. Ha meg egy álomképet kerget nem fogja közölni; a leírás szerint észre sem venném.
2020. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Vele lennék igen.

Boldogok vagyunk együtt? Igen. Kell ennél több? Nem.

2020. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, ez nettó hülyeség.

Előszór is, nagy Ő nem csak egy van, hanem nagyon sok. Belegondoltál, hányan élünk a Földön? Ha tényleg csak 1 ember lenne ideális, gyakorlatilag senki nem találna azt meg.


A pároddal az a helyzet, hogy még nem szeretett ki teljesen ebből a nőből. Elég gyakori, hogy ilyen állapotban kezdünk új kapcsolatot.

2020. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Én is azt mondom, hogy ha másra tekint "a nagy Ő"-ként, akkor amellett nekem nincs keresnivalóm, hiába vagyunk egyébként tökéletes pár. Az, hogy volt előttem is élete, nem jelent semmit, ép, egészséges ember fel tudja dolgozni a szakításokat és a múlt élményeit anélkül, hogy azok csökkentenének a jelen érzelmi mélységein. Ha nem szeret annyira, hogy rám úgy tekintsen, mint a nagy Ő-re, ellenben egyik-másik exére még mindig így gondol (függetlenül attól, hogy özvegy vagy simán csak szakítottak/elváltak), akkor azon az illetőn még nem lépett túl, és én csak egy pótmegoldás vagyok helyette. Ebben meg nem lennék partner, az egészen biztos.

Illetve én is erősen kétlem, hogy egy MILF tanárnő lenne mindenki számára a szexuális mélységek alfája és omegája.

2020. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!