Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők imádják a tetovált férfiakat, de a férfiaknak tetovált nő max alkalmi kapcsolatra kell?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 17:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az én páromnak nincs tetoválása, nekem van nő létemre. Soha nem volt téma, először meglepte, de úgy van vele, hogy ez is hozzám tartozik. És hát komolytalannak biztos nem mondanám a kapcsolatunkat.🤗
2020. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi akkor a kivétel lennék?


A barátnőmnek egy szárnyas angyal van a hátán,és nem kicsi!!

Cserébe én egy tetoválatlan,egyetemet végzett, 178 cm/102 kg-os,és nem kövér,de mégsem kopasz pasi vagyok!


Nah, most mi legyen ?

Nekem kopasznak kéne lennem ugye ,és tetkósnak,talán drogdílernek,vagy kidobónak.Neki meg tetkónélkülinek.

:)

Ez talán azt jelentheti,hogy nem lehet sémákban gondolkodni,és külső alapján levonni dolgokat.


A kérdésedből hiányzik a "szerintem",a "többnyire",a "nagy valószínűséggel",vagy "sokszor".

Úgy lehet pontosabb lenne..

2020. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Sunshinedoll ***** válasza:

? :DDDD

Nekem vannak tetoválásaim, több komoly kapcsolatom is volt, illetve egyik pasi, akivel hosszú- vagy rövid távon randiztam vagy jártam sem volt tetovált.

Ez hogy történhetett?

2020. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Amelyik pasinak ő nem kéne, az nettó homár!

2020. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A tízes valaszaval elarulta a kérdező hogy ő az a kis szar életű aki minden héten ír ki valami tetoválás fobias kérdést. Komolyan úgy irigylem ezt az embert hogy az a legnagyobb problémaja hogy mások bőrén mi van.
2020. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nincs így.
2020. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csak akkor kellenek a kivarrt nők ha Tom & Jerry van rajtuk. Vagy Győrfi Pál.
2020. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#9

Okes kisfiam te biztos jobban tudod :D

Majd szólok az embernek hogy koltozzunk szet akkor

2020. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!