Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fesztiválokon tényleg sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesztiválokon tényleg sokkal egyszerűbb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sosem voltam még fesztiválon (idén sem leszek, úgytűnik), de tényleg sokkal egyszerűbb ott csajozni? Eddig nekem a bulizás kimerült a budapesti szórakozóhelyeken, max. A Budapest Park volt az, smi kicsit fesztiváljellegű volt. Az én tapasztalatom, hogy ezeken a helyeken kicsit sem közvetlenebbek a lányok, mintha az utcán szólítanák le őket. Nyilván ez a külsőmnek is betudható, meg hogy nem szórom a pénzt, de pl egy Soundon vagy egy Strand fesztiválon tényleg könnyeben megy ez az egész? Sokmindnekitől hallom, hogy mennyit csajozik ott mindenki.
2020. máj. 8. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Az olyan fesztiválokra, mint a Volt, Sound, pont azért megy a fiatal és jó anyagi hátterű csajok egy jó része, hogy jól megkúrassák magukat (más szóval "kiéljük magukat" = szex, piálás, bulizás, talán drog). Persze ott is merni kell odamenni hozzájuk, tudni kell velük beszélgetni, eljutni a megszólítástól a bugyi lehúzásáig. Tehát ha eddig full sikertelen voltál, nem itt fogsz megtanulni csajozni. De ha már van valami kis fogalmad a sikeres ismerkedésről, akkor ajánlom.
2020. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtál ott egyáltalán nem. Soundon mindenki akinek ismeretlen vagy úgy néz rád mint a véres rongyra. A legundorítóbb fesztivál, lenéző pcsákon meg egoista "apumegvette" kisfiúkon kívül senki nem jár oda.

EFOTT viszont kifejezetten jó ilyen szempontból, ott mindenki teljesen nyitott meg barátságos. Ismerkedni társkeresési céllal sose jártam, de csomó random barátságunk alakult már ki.

2020. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az EFOTT szerintem is jó arra, amiket írtál. De te félreértetted a kérdező szándékait. Ő pont hogy pcsákat akar találni, akkor is ha sznobok, egoisták, stb. Pont ezt mondtam én is, hogy az elkényeztetett gazdag kis kvák fesztiváljai ezek a Sound, Volt például. Akiket véletlenül dugni is lehet, mert van puncijuk.
2020. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. Hagyjuk ezt a csajozós tudományt mert ilyen nincs. Ha tudsz olyan szöveget, gesztikulációt ami nem csak az úgynevezett jópasiknál működik hanem szomszéd Sanyinál is akkor talán elhiszem hogy létezik ilyen. De már a sok cukifiú kiröhögteti magát amikor full bamba szövege után nagydumásnak hiszi magát holott a csaj nem is a mondandójára hanem a képére koncentrált mielőtt....
2020. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

4. Ez nem csak a szövegről szól, hanem a gondolkodásmód, a viselkedés, életmód megváltoztatásáról. Mindenről. Egész könyvek íródtak eköré a téma köré, mondhatni könyvtárnyi irodalma van. Csak éppen angol nyelven, nem magyarul és még angolul is csak nagyon kevés ember ismeri ezeket.


Van pl egy nagyon jó könyv, a Roosh V nevű szerző Game című könyve, ami 350 oldalon keresztül ír a csajozásról. Na nekem az változtatta meg az életemet. Csak az emberek 99%-a el sem jut az ilyen könyvekig és akik igen, azok is sokan egyszerűen gyengék ahhoz, hogy változtassanak. A csajozás megtanulása pont hogy nem csak szövegek betanulását jelenti, sőt, azt a legkevésbé.

2020. máj. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jóképű, akkor nem.
2020. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor pontosítok: nem haszontalanok az ilyen könyvek de csak igen korlátozott esetben képesek eredményt hozni. Pl az eddig lassan közlekedő Ferrari tud 300-al menni ha beültetsz egy tökösebb sofőrt, de a Trabantba akárkit ültethetsz nem fog 300-al menni
2020. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!