Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A művészlélek az szerelemnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A művészlélek az szerelemnél is negatív jelző?

Figyelt kérdés

Azért mert szerepel benne a lélek? Vagy a művész miatt negatív?

Van aki azt mondogatja a társára hogy művészlélek, vagy ez csak rokonoknál, barátnőknél szokás? Pl, most is olvastam hogy xy anyja táncművész öngyilkos lett, és erre így magyarázzák hogy hát, művészlélek...

Mi van nem lehet valaki művész úgy hogy semmi baja?

Szabad még ügyesnek és tehetségesnek lenni, vagy akkor majd előbb-utóbb jön ez a titulus? Van itt olyan akinek "művészlélek" társa van, és normális egészséges embernek tartja?



2020. máj. 8. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Művészlélek: törékeny, érzékeny, labilis, elvont


Általában azokra mondják, akikkel nehéz az élet... Vagy azért, mert hisztisek vagy azért, mert esetlenek vagy azért, mert más világban járnak a nap nagy részében.

2020. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
És de, lehet valaki egészségesen is művész, de a hiperszenzitív emberek meg azok, akik a merengést többre tartják mindennél, valahogy általánosan jók benne.
2020. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Az egyik exemet művészléleknek tudnám jellemezni. Be is csapott vele, mert szerelmes verseket és dalokat írt hozzám, nagyon beleestem. Mindig azt hangoztatta, hogy meghalna értem, öngyilkos lenne ha elhagynám. Ezeket nem gondolta komolyan, de emellett is voltak nagyon furcsa dolgai. Arról ábrándozott, hogy eljut a Holdra és arról fog verset írni. Szerinte az a férfi, aki megöli a párját, az szerelmes csak igazán(igen, itt már rájöttem mennyire creepy). Régi művészekhez hasonlította magát. A valósághoz pedig köze nem volt. Nem tudott feladni egy csekket, félt másokkal szóba állni, semmit nem tudott elintézni. Az én szememben a művészlélek nem egy jó tulajdonság.
2020. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Értem, tehát akkor engem szépen megbélyegzett néhány rokonom régebben. Úgy gondolták ez milyen jó kis támadási felület, hiszen az egyiknek a pasija belémzúgott akaratom ellenére. (Beszéltem vele vagy 5 percet, és van párom, mégis)

Aztán "művészlélek" lettem a családban:) Szóval ez akkor negatív, köszi, egyébként tudtam csak az egyiktől azért nem vártam volna, de nagyon nem érdekelnek :)

2020. máj. 8. 21:57
 5/16 A kérdező kommentje:

Annak ellenére,hogy mások engem inkább túl praktikus, racionális embernek jellemeznek, pl a párom néha mondja hogy lehetnék érzelmesebb, bújósabb. Na szóval

a művészlélek az oltás. Köszi, jöhetnek még válaszok.

2020. máj. 8. 22:00
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a bamba művészlelkek a legrosszabb fajta, akik a világ kínját érzik magukon. Kerülni kell őket.
2020. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Talán azért, mert nehéz velük együtt élni a mindennapokban. Nekem van olyan ismerősöm, egy pár, mindketten művészlelkek, de tökéletesen összepasszolnak :)
2020. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk mindkettőnknek tiszta matek foglalkozásunk van a párommal, de tény hogy se botfülünk nincsen, se bot "szemünk". Rá is mondta már a tesója hogy művészlélek. Csak nem tudtuk hogy ez ledegradáló, évekig azt hittük ilyenkor megdicsérnek :)

Ok tényleg vannak olyanok akik depisek, de nem hiszem hogy összefüggene a tehetséggel. Mi sok örömforrást találunk az életben, pl jó zenék, amik másokat hidegen hagynak.

2020. máj. 8. 22:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8# Attól függ, mi a szándékod vele. Én speciel bóknak venném, néha viccesen magamat is szoktam "leművészlelkezni" :D
2020. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy aztán egyikük bóknak mondta, mert tőle úgy tűnt. Nem lehet tudni ezek szerint hogy értik a szót.
2020. máj. 8. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!