Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj lehet velem?

Figyelt kérdés
Eddig 2 komolyabb kapcsolatom volt meg egy pár laza.. de mindig dobva lettem. Pedig nemcsaltam meg egyiketse. Nehezen találok barátnőt. Élőbe nem megy az ismerkedes csak neten de nagyon kevesen akarnak ismerkedni és elég sok a komolytalan. Az átlagalattiak a csúnyábbak is vanhogy leszarnak. Olyanoknak bejövök akikel nemnagyon jönne össze senki.az átlagosabb lányoknak nemis tetszem.akkor felkészülhetek az örök magányra? Es hogy gyerekemse lessz?

2020. máj. 11. 01:28
 1/6 A kérdező kommentje:
30/f
2020. máj. 11. 01:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tegyél rendet az életedben,fejedben, ha nem tetszel magadnak változtasd meg magadat, ha nem szereted magadat azt sajnos a nők is megérzik rajtad, tarts ki és tegyél rendet, sok sikert.
2020. máj. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tetszek. Ahoz hogy rendet tegyek ahoz kb csodára van szükségem. Mert ahoz gyökerestül megkell változtatnom az életem. És ez egyedül még évek..jobb esetben.
2020. máj. 11. 01:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor minél hamarabb elkezded annál hamarabb sikerül, ne nyávogj inkább cselekedj!


Egy nőnek se jobb be ha a férfi önértékelését kell pátyolgatni. Volt ilyen barátom, rendkívül fárasztó és idegesítő dolog amit csinálsz.

2020. máj. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 egyébként fordítva is igaz: férfiként is baromi fárasztó olyasvalaki önértékelését pátyolgatni, akire partnerként szeretnél tekinteni.

Szóval, kérdező, ha tetszik, ha nem, először alapszintű rend kell fejben, aztán jöhet az ismerkedés.

2020. máj. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Évek. De megéri. Ez van, ha a kategóriád felett akarsz keresni.
2020. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!