Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Milyen stílus tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen stílus tetszik nektek egy lányon? Milyen nem? Képeket is linkelhettek.

Figyelt kérdés
Nehogy félreértsétek, megvan a saját stílusom, amit nem fogok lecserélni a válaszok alapján. :D Puszta kíváncsiság.

2020. máj. 12. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez simán nyerő.


[link]

2020. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
54%
Nekem a farmeros, sportos, ritkán elegáns, de azért valamiben mégis különleges nők tetszenek javarészt.
2020. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kicsit dark lányok az eseteim.

[link]

[link]

2020. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Biztos te
2020. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Párom csodálatos lány, imádom öltöztetni, és a környezete, családja is megjegyezte, nőiesebb, elegánsabb lett mellettem, nagyon jó érzékkel állítom össze a megjelenését.


Nem látlak, nem tudom, mi áll neked jól, ő szerencsés, mert XS-es méret, nagyon könnyű jól felöltöztetni, de leírom, miket hord ő mellettem, és abból talán meríthetsz ötletet.


Nyáron és tavasszal->


Cipő:


[link]


Alul, farmer rövidnadrág:

[link]


Felül bármilyen nőies felső, buggyos vállú, mélyen dekoltált, ujjatlan, virágmintás felső, spagetti vállpántos top, lényeg, hogy ujjatlan, vállra csúszós, vagy rövidujjú legyen, és nem baj az sem, ha haspóló:

[link]


Én nagyon szeretem a fehér csipkés bolerókat:

[link]


Én a fehér csipkés tangákért vagyok oda, de nem kell csipkének lennie mindennap, inkább csak fontosabb alkalmakra, egyébként kényelmesebb pamut tangák is tetszenek, vagy ha éppen nem ezek, akkor pedig franciabugyik:

[link]

[link]

[link]


Alváshoz az ilyen hálóingek tetszenek:

[link]

[link]

Télen ugyanezek tetszenek, de vastagabb pamutanyaggal, vagy az ennél melegebb öltözet, egy egyszerű, (akár bő, akár feszülős) fehér póló, és egy short is szexi.


Ősszel->


Cipőnek igazából párom őszi-téli lilás, zárt, bélelt cipőjét hozom példaként, mert számomra ez tökéletes.


Alul egyszerű farmernadrág, felül bármilyen hosszúujjú, testhez simulós, akár garbónyakú, egyszínű felső.

Kabát, bézsszínű, kétsoros gombos, öves:

[link]


Télen->


Ugyanezek, de hosszúujjú póló helyett már kötöttpulcsi is, és melegebb, fehér szövetkabát, övvel és kétsor gombbal:

[link]


Sálnak csősál, vagy más, kötött sál:

[link]


Cipőnek ilyenkor vagy az őszi, vagy a nagyon aranyos női bélelt csizmák:

[link]


Páromnak vettem egy fehér műszőrme gallért a kabáthoz, ami igazából egy az egyik végén lyukas, így pedig a szárainál átcsúsztatható és ekként hordható sál lett volna, én viszont azt láttam, hogy nagyon jól össze lehetne illeszteni a meglévő kabátjával, így most egy fehér szőrmegalléros szövetkabátja van. Lett hozzá egész jó kötött baszksapkára hasonlító téli sapkája, szintén fehér, és, mivel ezen átfúj a szél, alá egy homlokrészen megcsavart mályvaszín fülvédő - ami egyébként jobb alakot, tartást is ad a sapkának. Valamint került még hozzá egy csuklójánál műszőrmés kesztyű, ami kifejeztten illik hozzá, de van egy másik fajta, lazább megjelenésű, viszont ugyanolyan lányos kesztyű is, ami színében passzol a fülvédőjéhez.

[link]


Keresek még átmeneti - őszinél jobban, télinél kevésbé meleg - kabátot, szintén szövet, mogyoróbarna színben, ez szerintem az évszakhoz színében is jobban illeszkedő, és komfortosabb is, mint vagy túl, vagy alulöltözni. És jól néz ki, nőies. Grafitszürkében is láttam, szintén lélegzetelállító, de mégis a mogyoróbarna felé hajlok. Ennél közelebbit nem találtam, viszont hasonlóra gondolok, mogyoróbarnában:

[link]


Enyhébb időjárásra nagyon jól néz ki az efféle, olívazöld szörmekapucnis pufimellény:

[link]


Nekem az összképben, a hatásban számítanak a kicsi adalékok is.

A táska nem csupám hasznos útitárs (pénztárca, papírzsepi, innivaló, kulcscsomó egyaránt nem a zsebeidet nyomja ki), hanem kiegészítő is. Mi egy ilyet választottunk:

[link]


Számítanak az olyan lényegtelennek gondolt apróságok is nekem, mint egy jól megválasztott napszemüveg (a fejen hordva is öltöztet), vagy egy női kalap.

[link]

[link]


De akár egy öv is, ami szintén öltöztet, hozzáad az összképhez, akkor is, ha gyakorlati szerepére nem volna egyébként szükség. Ez párom választását dicséri, de nekem is nagyon tetszik, nagyon eltaláta:

[link]


Még papucsnak sem "csak" egy papucs, én nagyon szeretem a fehéret, és a csipkét, a kettőt együtt főleg. Páromnak ilyen papucsot találtunk, persze nem csipke, hanem műanyag, de megidézi az előbbit:

[link]

És egy olcsó papucs. Nem kell sok pénzből öltözködni ahhoz, hogy minden megjelenéskor jól, vonzóan nézzen ki számomra egy nő. Akár reggel, vagy a fürdőszobából kilépve.


A haj a nőnek ugyanolyan dísze a megjelenésekor, mint a ruhája. De nem kell túlbonyolítani szerintem. Ha ápolt, akkor szép is. A hosszú haj a nőies számomra.


Én nem vagyok magassarkú-, smink-, és ékszerpárti, úgy érzem, aki szép, az természetesen az.


Ami viszont mindezt teljessé teszi, az a legvégén a parfüm, végül 100+ parfüm kipróbálása után sikerült megtalánom egy mindehhez szerintem illőt. Naomi Cambell - Cat deluxe.


Párom susogós, színes dzsekis, edzőcipős, műanyag, színes napszeműveges lányból lett elegáns nővé ilyen úton. Megvolt benne a szándék erre, de nem volt olyan a környezete, hogy előjöjjön belőle.


A legnőiesebb öltözet viszont a magabiztosság. Ha valakin látszik, hogy úgy öltözködik, felveszi magára a nőies büszkeséget, a magabiztosságot, az kihat arra, ahogy megjelenik.

2020. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsó válaszoló csak egy pitsa. Egy férfit sem érdekelnek ennyire a cipők és a táskák 😂
2020. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!