Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 után (30 alatt), mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 után (30 alatt), mennyire nehéz párt találni? Egyre nehezebb tényleg?

Figyelt kérdés
24F (még...)

2020. máj. 13. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha jóképű vagy Akkor könnyű
2020. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Ha jutsz valahová az életben, leginkább előre, akkor könnyebb lesz 30 körül, mint 25 körül.
2020. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyre nehezebb lesz, kivéve ha nagyon jól haladsz az életben, ami viszont nem könnyű. Sőt kifejezetten nehéz. Egy bizonyos életszínvonal alatt nem is lehetséges.
2020. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

Attól függ. Ha valaki balfsz és eddig sem sikerült semmit összehoznia, akkor nem fog bebâbozódni és kikelni csajozópillangóként. Nagyon meg kell magát erőltetnie, hogy kitörjön abból a szarból, amibe már belekényelmesedett.

Ha valakinek van tapasztalata, esetleg 25 fölött lépett ki egy komoly kapcsolatból vagy hasonlók, akkor meg elég széles a lehetőségek skálája. Aki olyan, az akármilyen korban talál magának megfelelő partnert. Aki meg nem, az 10 évente izzad össze egy kapcsolatot.

2020. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
94%
19 évesen sem találok nemhogy 25 évesen....
2020. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
25 múltam (lány), szerintem ez már a lehetetlen kategória. Egy kollégám 31 éves (férfi), ő már évek óta nem talál, pedig volt több komoly kapcsolata.
2020. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen vagy. Jól leírta az egyik válaszoló: Ha eddig nem ment, akkor valószínűleg most sem fog megtörténni a csoda. Ha eddig nagyon király voltál, akkor tarolni fogsz ugyanúgy.


Átlagosként meg nehezebb. Azt látom, hogy mivel elszálltak a lakásárak, sok helyen elég kicsi a fizetés is, szóval kitolódott a különköltözés is. Az igények viszont nőttek. Amíg 18 évesen lakás nélkül könnyű a társkeresés, addig 28 évesen már sok nőnek számít. Nem mindnek, de soknak. Amíg 18 évesen van egy csomó iskolás vagy hasonló program és a fiatalok nyitottak az ismerkedésre, addig 28 évesen már kevésbé nyitottak és inkább felmérik a másikat.

2020. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Már bocs, de rengeteg butaságot írnak a "gyakoris emberek". Kb. úgy írtok itt a 25-30 évesekről, mintha 80 év fölött lennének.

35 éves nő vagyok, a férjem megcsalt az esküvőnk előtt 2 nappal. Akkor 28 voltam. Később tudtam meg, több lehetőséget adtam neko, de végül elváltunk. Nekem 15 éves koromtól kezdve mindig is volt barátom, komoly kapcsolataim amelyek több évig tartottak. Most itt vagyok magamra maradva.


Nem mintha ellennék keseredve, de miért kell ilyen butaságokkal tömni a fiatalok fejét ? Miért keserítitek őket? Azt hiszitek, aki könnyen talál párt fiatalon az majd boldogan él a hátra levő életében? HÁT NEM!!!


Baráti társaságban nem egy, nem kettő olyan embert ismerek akik bőven 30 fölött állapodtak meg. Tudjátok mit ? Sokkal boldogabbak mint én voltam anno a kapcsolataimban ,vagy házasságomban huszon évesen.


Szerencse kérdése is a dolog. Úgy vélem, mindnyájunknak megvan írva előre a sorsa. Kérlek ne keserítsetek el egy huszonéves gyereket azzal, hogy 85-nek állítjátok be.

2020. máj. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
#8: Mi nem azt mondtuk, hogy aki fiatalon párt talál, annak boldogság és mennyei csoda lesz az élete. Annyit mondtunk csak, hogy fiatalon könnyebb ismerkedni.
2020. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%

Én egy vidéki nagy egyetemvárosban lakom és iszonyú könnyű ismerkedni, mert tele van minden 20-25 éves lányokkal. Jó most március óta nem, de egyébként mindig és lehet ismerkedni bőven. Falun, kisvárosban elhiszem hogy nem.

Se saját lakásom, se kocsim nincs, igaz nem is a szüleimmel lakom és alapvetően sikeres vagyok a lányoknál.


27/F

2020. máj. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!